תמונות, סרטונים ופקקי תנועה, בסט הצילומים של “דדפול”

חדשות טריות מתחום התיירות – מסתמן כי וונקובר, קנדה, היא היעד המועדף על גיקים העונה, וזאת משום שהצילומים לסרט “דדפול” החלו שם בימים אלו. ביממה האחרונה דלפו לרשת צילומי סטילס וגם וידאו מהשטח למה שנראה על פניו כמו צילומים חדשים לאותו סרטון טסט מלא אקשן שנעשה כולו במחשב עוד בשנת 2011, המצורף לכאן, ועורר את העניין בסרט שכולו דדפול.

בווידאו שהועלה היום נראה “דדפול” בתלבושת האייקונית וחמוש בשני אקדחים מטפס על מסחרית הפוכה והרוסה שנראית כמו המסחרית מאותו סרטון ממוחשב:

לא ממש ברור אם האיש מתחת לחליפה הוא אכן ריינולדס, שאגב, נולד בוונקובר, אבל אין ספק שהוא כבר שיחק אותה עם התמונה שהעלה בעצמו של דדפול בפוזה סקסית ליד האח וכן בראיון המשעשע למריו לופז.

תמונות מאתר הצילומים באיכות טובה ניתן למצוא באתר comic book movie ובאתר הרכילות Just Jared.

Deadpool set pictures 01

תוכנית הבוקר של קנדה Breakfest Television מוסרת כי הפקת הסרט תכניס לקופת עיריית וונקובר 37.5 מיליון דולרים. אולם, ההפקה תגרום לאי נוחות ושיבוש בחיי התושבים. בשבועיים הקרובים ייערכו צילומים ב-Georgia Viaduct שזה האיילון של וונקובר, נתיב התנועה המרכזי, שייסגר במהלך היום וייפתח לשעות מועטות בלבד (וגם אז, רק נתיב אחד).

deadpool highway filming 01

כזכור, לפני שכיכב בתור ה”גרין לנטרן” בסרט הלא מוצלח של DC משנת 2011, גילם ריינולדס גרסה לא נאמנה למקור של דדפול בסרט “אקס-מן המקור: וולברין” שנתיים קודם לכן. רוב המעריצים שמחו על הבחירה בריינולדס לתפקיד שכיר החרב הקשקשן בעל ההומור השחור והמעוות, אך כאמור הרבה פחות היו מרוצים מאופן הצגתו בסרט.

על פניו נראה כי הסרט החדש הולך בכיוון הנכון מאחר והוא עתיד להיות מוגדר בסימון R שאומר שילדים ובני נוער מתחת לגיל 17 לא יורשו להיכנס לאולם הקולנוע ללא ליווי מבוגרים, מה שמבטיח אלימות גרפית רבה ובוטה. את הסרט מפיקים “אולפני פוקס” ומביים טים מילר, אמן אפקטים שעבד על סרטי “אקס-מן” וזהו סרט הבכורה שלו כבמאי.

Deadpool set pictures 03

לצידו של ריינולדס ישחקו טי.ג’יי מילר (ארליך המנייק מ”עמק הסיליקון”) בתור עוזרו הלא נאמן “וויזל”, המתאבקת לשעבר ג’ינה קרנו בתור “אנג’ל דסט”, בריאנה הילדברנד בתור Negasonic Teenage Warhead ומורנה בקרין כ-“קופיקאט”. לצד המוטנטים הנ”ל צפוי להופיע גם פיוטר רספוטין/”קולוסוס”, אך זה לא יהיה דניאל קדמור, שגילם את קולוסס בסרטי “קס-מן”.

הסרט מתוכנן לפגוע קשות באקרנים ב-12 בפברואר 2016.

Deadpool set pictures 02

2 thoughts on “תמונות, סרטונים ופקקי תנועה, בסט הצילומים של “דדפול””

    1. אכן. הזכויות הקולנועיות של דדפול נמצאות ברשות אולפני פוקס, כמו כל דמות מוטאנטית וכמעט כל אלמנט הקשור לעולם האקס-מן.

השאר תגובה