מי ראה את ה"ונום" שלי? – טיזר טריילר ראשון לעיבוד המצופה

אחד הפרוייקטים המסקרנים של השנה, בוודאי בתחום סרטי הקומיקס, הוא ללא ספק הסרט "ונום" בכיכובו של טום הארדי. הסרט הזה מסקרן מאוד ממספר סיבות כשהבולטת ביניהם היא העובדה שהוא אמור להיות יריית פתיחה ליקום קולנוע של ספיידרמן (עם או בלי ספיידרמן עצמו). ונום, הוא אחד הנבלים הגדולים, המוכרים, האהובים, והמפחידים שהיו לספיידרמן במהלך השנים, ונכון להיום אנחנו ראינו גרסה קולנועית אחת שלו, בספיידרמן 3 שביים סם ראימי.

להוציא שמו של טום הארדי (שהוא לא בדיוק השחקן הראשון עליו תחשבו כשחקן מוביל בסרט קומיקס, כן, למרות העובדה שגילם את ביין בעלייתו של האביר האפל) גם הבמאי של הסרט, רובן פליישר, שביים את "זומבילנד" בשנת 2009 אך מאז לא עשה משהו משמעותי, היא קצת תמוהה. עם כל זאת, עדיין, הציפייה לסרט היא ענקית וכשהכריזו שהטיזר יגיע, האינטרנט געש. אולם, כגודל הציפיות גם גודל האכזבה… עליה נדבר, אחרי שתצפו בטריילר:

כפי שבוודאי שמתם לב, ואחד הדברים שזכו להכי הרבה ביקורת שלילית, היא העובדה שבטריילר של "ונום" אנחנו לא רואים את ונום, בכלל, אף לא לשנייה אחת, אנחנו כן רואים את הסימביוט, וזה גם, לשנייה אחת. בסך הכל, אם לא היינו יודעים, הטריילר היה נראה כמו כל טריילר לסרט אקשן עם נימה מדע בדיונית. אולם, אנחנו לא ממהרים לשפוט את הסרט ורף הסקרנות שלנו עדיין גבוה. נמתין בסבלנות לטריילר מלא בתקווה שהוא יגלה לנו קצת יותר (כי אם זה סרט ונום ואנחנו נראה את ונום רק ברבע שעה האחרונה שלו, זה יהיה מאוד מאכזב).

"ונום" יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-4 באוקטובר.

השאר תגובה