מרוול מכריזה על סדרת טלוויזיה בכיכובם של ה-INHUMANS ב-2017

חברת מרוול ורשת ABC, אשר משתפות פעולה בהפקת הסדרה המצליחה “סוכני ש.י.ל.ד”, הכריזו כי הן מפתחות סדרת טלוויזיה בכיכוב ה-INHUMANS (שקיומם הוצג לראשונה ב”ש.י.ל.ד”) שתעלה לשידור במהלך שנת 2017 וששני הפרקים הראשונים שלה יוקרנו כסרט באולמות האיימקס בספטמבר 2017.

על פי ההודעה הרשמית של “מרוול”, שני הפרקים הראשונים של הסדרה, שתקרא Marvel’s The Inhumans, יוקרנו באולמות האיימקס ברחבי העולם (נכון לכתיבת שורות אלו לא ברור אם גם בישראל) במשך שבועיים בלבד ומאוחר יותר בטלוויזיה עם סצינות נוספות שלא יהיו בגרסה ה”קולנועית”. זו הפעם הראשונה שסדרת טלוויזיה משתפת פעולה בארוע כזה עם חברת איימקס. זו גם הפעם הראשונה שאיימקס עוזרים בהפקת סדרת טלוויזיה ושני הפרקים הראשונים יצולמו במצלמות איימקס.

inhumans-cover

סרט בכיכוב ה-INHUMANS היה בעבר בליין אפ של סרטי מרוול והיה אמור לצאת ב-2018 כחלק מהשלב השלישי של היקום הסינמטי של מרוול. אולם, בעקבות תזוזות, ותוספתו של הסרט “אנט מן והוואספ” ושינויים במהלכי ההפקה שבין סדרות הטלוויזיה וסרטי הקולנוע, הסרט נדחק הצידה. לאחרונה אמר קווין פייגי, המהנדס הראשי של היקום הקולנועי של מרוול, כי נוכל לראות את ה-INHUMANS בקולנוע, אבל לא גילה כיצד, והתשובה הגיעה אלינו כעת מרשת ABC. על פי ההודעה הרשמית, הסדרה תעקוב אחר ההיסטוריה הבלתי מוכרת של Black Bolt (מנהיגם של ה-INHUMANS) ומשפחת המלוכה.

את ה-INHUMANS יצרו סטן לי וג’ק קירבי והופעתם הראשונה הייתה בדצמבר 1965 בחוברת מספר 45 של ה-Fantastic Four (למרות שחלק מהדמויות הופיעו באופן פרטני בחוברות קודמות). ההודעה על סדרת הטלוויזיה מגיעה מעט לפני הארוע הגדול הבא בחוברות הקומיקס של מרוול, Inhumans Vs. X-Men.

One thought on “מרוול מכריזה על סדרת טלוויזיה בכיכובם של ה-INHUMANS ב-2017”

השאר תגובה