וידאו: “ג’ון וויק” מציג, אוברטורה 1812 של צ’ייקובסקי לאקדח

ביום חמישי הקרוב, 16 בפברואר, יעלה בבתי הקולנוע בישראל “ג’ון וויק 2” סרט ההמשך ללהיט (שהפתיע את כולם, וסביר להניח בייחוד את יוצרי הסרט) משנת 2014. כשהסרט יצא הוא לא היה להיט גדול, בטח לא במונחים הוליוודים (סך כל ההכנסות שלו בכל העולם הסתכמו בפחות מ-90 מיליון דולרים). אולם, בשנתיים האחרונות, תודות לתחנות טלוויזיה ובעיקר האינטרנט, הסרט הפך לסוג של תופעה תרבותית כשהסרט זוכה ליותר ויותר אזכורים, ממים או מחוות מאוהדים. הפקת סרט המשך הייתה רק שאלה של זמן, והשבוע הוא מגיע אלינו. הסיפור של הסרט פחות חשוב, כל מה שצריך לדעת, פחות או יותר, קיאנו ריבס הוא ג’ון וויק, רוצח שכיר לשעבר שכאשר פוגעים במשפחתו, ואז גם הורגים את הכלב שלו וגונבים לו את האוטו, יוצא למסע נקמה מטורף ובעיקר מדמם.

לקראת עליית הסרט, הוציאה חברת Lionsgate סרטון קצר שערוך על פי האוברטורה מספר 1812 של צ’ייקובסקי, ונותן טעם קצר (וכואב) למה שהתרחש בסרט הראשון:

אם אתם ממש רוצים להיכנס לסצינות האקשן וההרג בסרט, הנה וידאו (לא חדש) שמסכם את כל ההריגות שיש בסרט הראשון:

התקציר העברי הרשמי:
המתנקש האגדי ג’ון וויק נאלץ לחזור, לאחר שפרש, בעקבות קולגה לשעבר הזומם להשתלט על גילדת ‘מתנקשי צללים’ בינלאומית. הוא נוסע לרומא, שם הוא מתייצב אל מול הרוצחים הקטלניים ביותר בעולם. לאחר שנקם בפושעים שהרגו את כלבו, המתנקש בדימוס ג’ון וויק, משיב את מכוניתו האהובה, המוסטנג 1969, מן מאפיונרים הרוסים שגנבו אותה. לאחר מרדף מכוניות ברחובותיה הצפופים של ניו יורק, הוא חוזר לביתו, בכוונה לשוב לחייו האזרחיים השקטים. אולם שלוותו מופרת כאשר גנגסטר איטלקי מופיע על מפתן דלתו ומאלץ אותו לפרוע חוב מעברו. מתוך כבוד לחוקי הארגון, ג’ון מקבל על עצמו את המשימה ויוצא להביס את המתנקשים, אך האם יצליח לשמור על אנושיותו תוך כדי?

“ג’ון וויק 2” יגיע לבתי הקולנוע ב- 16 בפברואר.

השאר תגובה