שוברי קופות: “זוטרופוליס” במקום הראשון, “דדפול” חוצה 300 מיליון דולר הכנסות

הקהל נהר לבתי הקולנוע כדי לראות את סרט האנימציה החדש של אולפני דיסני, “זוטרופוליס”, אשר יעלה בישראל ב-24 במרץ. הסרט הכניס, בקרוב, 73.7 מיליון דולרים אשר מציבות את הסרט במקום הראשון ברשימת הסרטים הריווחיים בסוף השבוע הראשון של חטיבת האנימציה של דיסני. “זוטרופוליס” גם ניצב במקום התשיעי בפתיחה הטובה ביותר לסרט אנימציה.

ברשימת תשעת הסרטים הנוספים ניתן למצוא גם סרטים של פיקסאר (כמו “צעצוע של סיפור 3”) אבל אלו לא הופקו על ידי חטיבת האנימציה של דיסני. הסרט גם זוכה לציון גבוה מצד הקהל ותגובות נהדרות מפה לאוזן. לא נראה שבשבועות הקרובים תהיה לו תחרות גדולה, מכיוון שסרט האנימציה הבא שייצא בארצות הברית הוא Ratchet & Clank שיוצא ב-29 באפריל.

ZOOTOPIA

גם מחוץ לתחומי ארצות הברית הסרט מכניס סכומים יפים ומגיע להכנסות של 158 מיליון דולרים (ביחד הסרט כבר צבר הכנסות מרשימות של 232.5 מיליון דולרים).

“דדפול”, שירד למקום השני (בו נמצא כרגע סרט האקשן “המטרה: לונדון”) הכניס 16 מיליון דולרים בסוף השבוע הרביעי שלו בארצות הברית ובסך הכל כ-311 מיליון דולרים. ברחבי העולם, הכניס הסרט סכום מרשים של 362 מיליון דולרים ובסך הכל “דדפול” צועד בגאון לקראת 700 מיליון דולר הכנסות כוללות.

“מלחמת האלים”, שתקציבו מוערך בכ-140 מליון דולרים, ממשיך לשקוע ונכון לכתיבת שורות אלו, הסרט, שמוקרן זה השבוע השני, הגיע להכנסות זעומות במונחים הוליוודים של 22 מיליון דולרים בלבד (ובסך הכל, כולל הכנסות מרחבי העולם, לסכום של 72 מיליון).

Kung-Fu-Panda-3-8 -1

“קונג פו פנדה 3”, שעלה למסכים בארצות הברית בסוף ינואר (ויגיע לבתי הקולנוע שלנו ב-17 במרץ) ניצב במקום ה-7 ברשימת עשרת הסרטים הקופתיים של סוף השבוע האחרון (הישג מרשים בימינו לסרט שנמצא על המסכים 6 שבועות). הסרט הכניס 133 מיליון דולרים בתחומי ארצות הברית ובסך הכל מגיע להכנסות של כמעט 324 מיליון דולרים. נראה כי הסרט הצליח להכניס קצת חיים לחטיבת האנימציה של דרימוורקס, שעומדת מול קשיים גדולים.

השאר תגובה