טריילר: ארצ’ר וארמסטרונג בסדרה חדשה

ארצ’ר וארמסטרונג הם הזוג הכי מוזר ביקום של חברת Valiant (אולי להוציא קוואנטום וודי והעז שלהם) וללא ספק אחד הכותרים היותר מהנים וכייפים ברי-לונץ’ של הבחרה שהחל ב-2012. ארצ’ר הוא בחור צעיר שגדל בפנימייה המנוהלת על ידי כומר ואשתו, פנימייה אשר הכשירה אותו (ואת שאר הילדים היתומים) להיות רוצחים שכירים בשם האלוהים ובשם העולם החדש אותו רצו ליצור הכומר, אשתו והארגון אליו השתייכו.

אחת המטרות הראשונות שהיו לארצ’ר היא למצוא ולהרוג את ארמסטרונג, נצר לשושלת של בני אלמוות שבילה את האלפים האחרונים בעיקר בשתייה וסקס עם נשים מזדמנות. לאותו ארמסטרונג יש גם שק בו הוא הכניס כמה מהחפצים והדברים היקרים ביותר בהיסטוריה האנושית, חפצים שכוללים כמובן, גם עצמים מיסטיים ועצמים מכושפים.

aandacast

המפגש בין השניים, שנכתב לראשונה על ידי פרד ואן לנטה, היה מצחיק, מלהיב, הזכיר שילוב של אינדיאנה ג’ונס, צופן דה וינצ’י והזוג המוזר. כל אלו עם טוויסטים עלילתיים מחושבים ומפתיעים (ואפילו מרגשים) הפכו את הכותר לאחד הטובים של החברה. הסדרה המרכזית הסתיימה (כי החברה מאמינה שלא צריך למשוך יותר מדי זמן אם אין לך באמת מה לספר) והגיבורים מצאו את עצמם מופיעים בקרוסאוברים של החברה שהתרחשו בשנים האחרונות.

כעת הודיעה Valiant Entertainment שהיא מחזירה את השניים לסדרה חדשה שתקרא A&A: The Adventures of Archer & Armstrong, ולכבוד הארוע אפילו יצרו טריילר קצר:

הפרמיס של הסדרה החדשה נשמע, מצד אחד, מופרך וטיפשי, מצד שני, מספיק מטורף כדי להיות גאוני. ארמסטרונג נחטף, ונלקח לאחד המקומות הכי הזויים שיש, השק שלו, שק הקסמים בו הוא מחזיק חפצים, אנשים ואפילו עולמות. עכשיו על ארצ’ר להיכנס אל תוך השק ולנדוד בו, בתקווה שיוכל למצוא את חברו ולהציל אותו.

החוברת הראשונה בסדרה, תגיע לחנויות ב-16 במרץ.

השאר תגובה