“החץ” – עונה 6, טריילר וליהוקו של הנבל הראשי

שבוע עבר מאז קומיקון סאן דייגו זעזע את עולמנו (באופן מטאפורי כמובן) עם כל מיני חדשות, טריילרים וידיעות. אחרי שהדר תומס פרי סקר את הטריילר לעונה הרביעית של “הפלאש”, ואחרי שניצן ניקי מור סקרה את הטריילר של העונה השלישית של “אגדות המחר” ואחרי חדשות הליהוק והטריילר של העונה השלישית של “סופרגירל”, הגיע הזמן להקדיש מקום גם לסדרה שבעצם החלה את כל היקום הקולנועי הזה, “החץ” שעל שמה נקרא היקום ה-Arrowverse. הסדרה, שבקרוב תחזור עם עונה שישית, ידעה עליות ומורדות, אולם העונה החמישית שזכתה ללא מעט שבחיים ויש כאלו שאפילו הגדירו אותה כעונה הטובה ביותר בסדרה.

אם אתם עוקבים אחרי הסדרה, אתם בוודאי זוכרים שהעונה החמישית הסתיימה בפיצוץ גדול, תרתי משמע, וגורלם של רוב הדמויות הראשיות בסדרה נותר מוטל בספק. השאלה הגדולה שתישאל עם תחילת העונה היא, מי שרד? מי ממשיך לעונה הקרובה הקרובה, וממי אנחנו נאלצים להיפרד. הטריילר, או יותר נכון מה שמכונה sizzle reel עונה על חלק מהשאלות הללו (אבל בוודאות לא על כולן). ככה שאם אתם לא בעניין של ספויילרים, דלגו לידיעה הבאה:

ברור שאוליבר ובנו שרדו את הפיצוץ, מכיוון שזה היה חלק מתוכניתו של פרומתיאוס לאורך כל הדרך. כמו כן, כמו שניתן לראות בסרטון, גם בלאק קנארי ודינה דרייק שרדו. וכמובן, אחת הדמויות האהובות ביותר על ידי האוהדים של הסדרה, סלייד ווילסון הלוא הוא דת’סטרוק, ששרד, אבל לא ממש ברור אם בעונה 6 יהיה לצידו של אוליבר, או יהפוך לאחד האויבים שלו. מה שכן ידוע, זה שלאור הפופולאריות של הדמות, היא תקבל שני פרקי ספיישל במהלך העונה, פרקי פלאשבק.

Michael-Emerson-Arrow

כמו כן, נודע לא מכבר כי השחקן מייקל אמרסון (בתמונה) , המוכר לנו בעיקר כבנג’מין ליינוס מהסדרה “אבודים” וכהרולד פינץ’ מהסדרה “מבוקש” מצורף לסדרה בתפקיד ריצ’ארד דרגון, ראש ארגון פשע אכזרי ומחושב שילווה את העונה ויעשה כאב ראש לא קטן לאוליבר ולחבורתו.

השאר תגובה