“אגדות המחר” – טריילר לעונה 3 ומחשבות

בהמשך לגל הטריילרים והחדשות שהגיעו בעקבות סאן דיאגו קומיקון, גם הרשתות מיהרו לרכב על הגל ושיחררו טריילרים לעונות החדשות של סדרות הפנטזיה, מדע בדיוני וגיבורי על שלהן ואם יש סדרה אחת שכוללת את כל השלושה הנ”ל היא ללא ספק “אגדות המחר” מבית DC/CW.

“אגדות המחר” היא סוג של סדרת מאש-אפ בין הגיבורים והנבלים השונים שהופיעו במה שנקרא הArrowverse (שכוללות, להוציא את “האגדות” גם את “החץ”, “הפלאש” ו”סופרגירל”) יחד עם דמויות אחרות מעולם הקומיקס של DC (חברת הצדק של אמריקה שקדמה לליגת הצדק של אמריקה, ג’ונה האקס ועוד) וגם כמה חיבורים עם סרטים של ג’ורג’ לוקאס, סטיבן שפילברג וג’י.ר.ר טולקין. תוסיפו לכל הגיבורים/הנבלים האלה יכולות נסיעה בזמן וקיבלתם את אחת הסדרות הכי שנויות במחלוקת של אמפריית הטלויזיה של DC.

legends-of-tomorrow-03

יש שיגידו שהסדרה מבולגנת, שהדמויות לא מחזיקות את העלילה כמו שצריך, שהם לא עקביים עם הסיפור שלהם ושהם בעיקר תוצאה של המון פוטנציאל לא ממומש. ויש כאלה (כמוני) שיגידו שהסדרה היא כייפית, רעננה, מלאה בהומור עצמי וברפרנסים גיקים מכל הכיוונים. הדמויות ברובן מאוד מעניינות, הן מגוונות, יש כוח נשי בשפע ולמרות שהיו פה ושם נפילות (אף סדרה היא לא מושלמת) אבל היא בהחלט מוצלחת ורק משתפרת עם הזמן. עם זאת, מצאתי את הטריילר לעונה השלישית, קצת מלחיץ. אפרט, אחרי שתצפו בו:

בסוף העונה הקודמת הם “שברו את הזמן” ופיזרו אנשים, חיות וחפצים במקומות שונים בזמן (למשל, דינוזאורים בהווה) ובעונה זאת הם יצטרכו לנסוע בזמן ולתקן את כל הבלאגן שהם יצרו תוך כדי התמודדות עם דמויות חדשות שלא נחשפו בסדרות לפני כן ויש לזה פונטציאל ליצור סיפור לא עקבי ומבולגן. על פי הדיווחים חוזרים לעונה השלישית לתפקידי אורח וונטוורת’ מילר (קפטן קולד) וארתור דארוויל (ריפ האנטר) ואילו ניל מקדונהיו (דמיאן דארק) הופך (לצערי) לתפקיד קבוע.

בתפקידים חדשים יופיעו: טאלה אשי, כזארי אדריאנה תומז, אמריקאית מוסלמית משנת 2030 שחיה חיים כפולים וככל הנראה בעלת כוחות מיוחדים, בילי זיין (טיטניק, בחזרה לעתיד) כפ.ט. ברנום (“המופע הכי גדול בעולם”), ג’ס מקאלאן (Mistresses) כנציגה של ה Time Bureau, רשות חדשה לאכיפת חוק הזמן, אניקה נוני-רוז כקאוסה, סבתה של אמאיה (ויקסן) ועוד.

העונה השלישית של “אגדות המחר” תעלה לשידור ב-10 באוקטובר.

השאר תגובה