וידאו: 107 דברים שלא ידעתם על ריק ומורטי, והפנלים מקומיקון סאן דייגו

בלילה שבין ראשון לשני, שעון ישראל, ישודר (סוף סוף יש לציין) פרק חדש בעונה השלישית של “ריק ומורטי”. אנחנו בכוונה לא כותבים “הפרק הראשון” מכיוון שהפרק הזה שוחרר, באופן מפתיע, ב-1 באפריל וכל פי כל הדיווחים, הפרק שנראה בעוד יומיים זכה לכינוי Rickmancing the Stone שהוא כמובן פרפרזה לסרט האייטיז המפורסם (והמאוד כייפי Romancing The Stone שזכה בעברית לשם “בעקבות האוצר הרומנטי”). ערוץ Adult Swim אפילו שחרר פיצ’רט קצר על הפרק:

לקראת עליית העונה השלישית, החליט ערוץ היוטיוב ChannelFrederator שמוקדש ללא מעט סרטוני טריוויה על סדרות וסרטי אנימציה, החליטו לעדכן את סרטון “107 עובדות על ריק ומורטי” לאור כל ההתפתחויות והעובדות החדשות שצצו. הסרטון, שאורכו כ-15 דקות, מצליח להיות גם מצחיק וגם מלמד ומשמש כהכנה נהדרת לפרק של מחר:

ואם הגעתם עד לכאן ויש לכם כוח (ובעיקר זמן) אנחנו מצרפים עוד שני סרטונים, ארוכים יותר. הראשון, באורך של ב-40 דקות, הוא הפאנל המלא של הסדרה כפי שהיה בקומיקון סאן דייגו בשבוע שעבר:

הסרט השני, שאורכו עומד על כ-50 דקות, הוא פאנל די מטורף שנקרא “המדע מאחורי ריק ומורטי” (The Science of Rick and Morty) ובו יוצרי הסדרה, ומדענים, אשכרה מנסים להבין את ההגיון המדעי שמאחורי הסדרה (המאוד לא הגיונית הזו):

השאר תגובה