חשיפה הכרחית – חדשות סרטי קומיקס בתמונות

גל פלודה עורך אלבום צילומים של גיבורי קומיקס שמוצאים את דרכם בימים אלו לבתי הקולנוע. אוסף ויזואלי הכולל כמה תמונות של “סוף סוף” כמו למשל, סוף סוף תמונה ראשונה של הג’וקר ב-Suicide Squad או סוף סוף תמונה ברורה של ה-Thing מארבעת המופלאים, Yellojacket מ-“אנטמן”, אנג’ל מסרט האקס מן המתקרב וויז’ון, שסמוך ליציאת הסרט, מקבל את המקום היאה לו, בפרונט.

הג’וקר (Suicide Squad)

הבמאי דיוויד איייר צייץ תמונה חדשה של ג’ארד ליטו במחווה לתמונה האייקונית של הג’וקר מהעטיפה של The Killing Joke. מגניב לחלוטין:

ליטו נעדר מתמונה שפורסמה קודם לכן ע”י אייר בה אפשר לראות את כל הצוות שהתכנס לקריאה ראשונית של התסריט. זהו את השחקנים:

suicide squad assembles 01

בתמונה: וויל סמית (Deadshot), ג’ואל קינמן (ריק פלאג), אדוול אקינוי-אגבז’י (Killer Croc), ג’יי הרננדז (El Diablo), קרן פוקוהארה (Plastique), מרגו רובי (הארלי קווין), ג’אי קורטני (קפטן בומרנג), קארה דלווין (Enchantress), ויולה דייויס (אמנדה וולר) ועוד שני אנשי צוות.

Yellojacket (אנטמן)

תמונה נוספת שפורסמה באתר של מגאזין הבידור Entertainment Weekly היא זו של Yellojacket, הנבל שמולו מתמודד גיבור הסרט “אנטמן”. הדמות בסרט שונה במקצת מזו שבקומיקס, שם היא במקור חליפה שעוטה על עצמו האנק פים. כאן החליפה העמוסה בתותחי פלזמה שייכת לדמות בשם דארן קרוס (המגולמת בידי השחקן קורי סטול). אגב, קשה לשים לב במבט ראשון, אבל גם אנטמן בתמונה, הגדילו אותה וחפשו אותו.

yellowjacket 01

The Thing (ארבעה מופלאים)

אולפני פוקס משחררים תמונה נוספת של The Thing מהסרט החדש של “ארבעת המופלאים”:

The thing 01

שמצטרפת לתמונה הזו ועוד תמונות שפורסמו באתר של המגאזין הבריטי Empire:


מה אתם אומרים? נראה יותר טוב מהגרסה של שני הסרטים הקודמים או לא? נראה לי שכן.

אנג’ל (X-Men: Apocalypse)

הבמאי ברייאן סינגר שיחרר תמונות קונספט לדמות של ארקאנג’ל, עם ובלי כנפיים:

ומתברר כי השחקן בן הארדי יגלם את וורן וורתינגטון\ארקאנג’ל בסרט X-Men: Apocalypse. לא ברור איך הדמות הזו תשתלב בהמשכיות שמנסה לשמור זיכיון הסרטים, מאחר והדמות של וורתינגטון\אנג’ל כבר הופיעה בטרילוגיה המקורית כאשר גילם אותה השחקן בן פוסטר. הדמות של אנג’ל בקומיקס עוברת טרנספורמציה ע”י המוטנט אפוקליפס והופכת לאחד מפרשי האפוקליפסה “מוות” או “ארקאנג’ל” בעל כנפי המתכת הקטלניות.

Vision (הנוקמים: עידן אולטרון)

נסיים בתמונה הרשמית הראשונה של פול בת’אני בתפקיד Vision בסרט “הנוקמים: עידן אולטרון” שסוף סוף מתחיל להראות נוכחות יפה לאחר שבכל הפוסטרים והטיזרים והטריילרים הצניעו את הנוכחות שלו. אין על עור פנים סגול…

Vision character poster 01

השאר תגובה