טריילר ראשון ל”נצחיים” – הסרט הגדול הבא ביקום הסינמטי של מרוול

אחד הסרטים המסקרנים שעומדים להגיע אלינו, הוא ללא ספק “נצחיים” (ETERNALS), הסרט הגדול הבא ביקום הסינמטי של מרוול שיציג בפנינו את אחת מקבוצות גיבורי העל הקלאסיות שהופיעו בחוברות הקומיקס אי שם בשנות השבעים המוקדמות. מרוול שחררה טריילר ראשון ומסקרן ביותר החושף את שיתוף הפעולה המרתק בין כוכבת העל אנג’לינה ג’ולי לבמאית החמה ביותר בהוליווד, קלואי ז’או, זוכת פרס האוסקר על “ארץ נוודים”.

הסרט ה-26 ביקום הסינמטי של מרוול מגולל את הסאגה של הנצחיים, גזע של ישויות שחיו בכדור הארץ ועיצבו את ההיסטוריה והתרבויות שלו. אחרי האירועים של “הנוקמים: סוף המשחק”, טרגדיה לא צפויה מאלצת את הנצחיים, חוצנים שחיו בכדור הארץ בחשאיות במשך אלפי שנים, לצאת מהצללים ולהתאחד מול האויב העתיק ביותר של האנושות: The Deviants.

הנצחיים הם גזע בדיוני שמופיע בחוברות הקומיקס ביקום הקומיקס של מארוול. הדמויות נוצרו על ידי ג’ק קירבי האגדי והופעתם הראשונה הייתה בחוברת Eternals #1 מיולי 1976. הנצחיים מתוארים כתוצר של תהליך אבולוציוני שנוצר בידי גזע רב-עצמה בשם השמימיים (The Celestials) הרבה לפני הופעת (או היווצרות) האנושות. הנצחיים מחשיבים את עצמם למגני האנושות ונלחמים בעיקר אל מול גזע אויב בשם הסטיות (The Deviants). מלבד היותם כמעט בני אלמוות, לנצחיים יכולת לתמרן ולשלוט באנרגיה קוסמית בדרכים שונות, כאשר כל נצחי בוחר למקד את כוחו בתחום אחד. במרוצת השנים בני האדם סגדו לנצחיים וראו בהם אלים, עם כי הצליחו גם לחיות לצידם. בעידן המודרני חלקם נעשו לגיבורי-על, ואף היו חלק מקבוצות כמו האוונג’רס, דפנדרס, גיבורים להשכרה ועוד.

צוות השחקנים (על פי ויקפדיה):

ריצ’רד מאדן – איקריס, נצחי עוצמתי. בנו של מנהיג הנצחיים העתיק ויראקו ואשתו טוליין, שנולד לפני כ-20,000 במושבת הנצחיים בפולריה, אזור סיביר כיום. כבעל כוחות-על עוצמתיים מונה איקריס לשמש כמגן פירמידת הרוחות שנוצרה במטרה לאחסן כלי נשק מסוכנים שנבנו בידי השמימיים. יחד עם אחיו הנצחיים שימש איקריס כמגן האנושות.
ג’מה צ’אן – סרסי, נצחית בעלת חיבה לבני האדם. צ’אן גילמה בעבר את דמותה של מין-ארווה בסרט “קפטן מארוול”.
קומיל נאנג’יאני – קינגו, נצחי בעל גישה לכוח הקוסמי.
לורן רידלוף – מאקארי, נצחית בעלת מהירות-על, והגיבורה החירשת הראשונה ביקום הקולנועי של מארוול.
בריאן טיירי הנרי – פסטוס, נצחי גאון וממציא. גיבור-העל הלהט”בי הראשון ביקום הקולנועי של מארוול.
סלמה הייק – אייג’ק, המנהיגה הרוחנית החכמה של הנצחיים.
ליה מקיו – ספרייט, נצחית צעירה לנצח.
דון לי – גילגמש
בארי קיאוגן – דרואיג
אנג’לינה ג’ולי – תנה, בתו הבכורה של מלך הנצחיים זוראס.
קיט הרינגטון – דיין ויטמן, הגלגול בעידן המודרני של האביר השחור, אשר ירש את החרב המיסטית שידועה כחרב ההובנה ואשר נשאה בחובה קללה. אימץ את זהות האביר השחור כדי להשיב את הכבוד האבוד למסדר האבירים השחורים בעקבות מעשיו הנפשעים של נתניאל גארט. חבר כבוד של האוונג’רס שגם היה חבר בקבוצות MI13 של קפטן בריטניה, דפנדרס וגיבורים להשכרה.

“נצחיים” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-4 בנובמבר 2021.

השאר תגובה