טריילרים לסדרות ה-CW שחוזרות השבוע מפגרה

ביננו, ההמתנה לא הייתה כזו ארוכה ופגרת החגים של סדרות גיבורי העל של ה-CW הסתיימה לה. השבוע חוזרות למסך שלוש מסדרות הדגל של הרשת, “סופרגירל”, “החץ” והפלאש” ואילו “אגדות המחר” תמתין עוד מספר שבועות לאור שינויים בלוח השידורים של הרשת והרצון לפנות מקום לסדרת גיבורי העל החדשה, Black Lightning, שמבוססת על גיבור של חברת DC אך לא תהיה חלק מהיקום הטלויזיוני של DC/CW. הסדרה Black Lightning תעלה לשידור ביום שלישי, ה-15 בינואר. לקראת חזרתן של הסדרות, שחררה הרשת טריילרים מלאים:

סופרגירל – תאריך חזרה: 15 בינואר.
טריילר: “ליגת גיבורי העל” ( Legion of Superheroes):
לאחר הפציעות שספגה בעקבות העימות שלה עם Reign, נמצאת סופרגירל בחוסר הכרה בלי יכולת לתקשר עם העולם החיצון. מון אל מגייס את ברייניאק 5, אחת מחברי ליגת גיבורי העל, בניסיון להחזיר את סופרגירל למצבה הנורמלי. בינתיים נראה כי Reign ממשיכה להשליט אי סדר ותוהו ברחבי העיר וכעת על אנשי ה-DEO וחברי ליגת גיבורי העל לעצור בעדה.

הפלאש – תאריך חזרה: 16 בינואר
טריילר: “משפטו של הפלאש”
בארי מועמד למשפט ומואשם בהריגתו של קליפורד דה-וו. המשפט מתחיל ונראה כי הוא הולך בכיוון רע מאוד בשביל בארי. על אייריס וג’ו להחליט כמה רחוק הם מוכנים ללכת בשביל למנוע מבארי להיכנס לכלא.

החץ – תאריך חזרה: 18 בינואר
טריילר: “חלוקים”
למרות שהוא איבד חצי מהצוות שלו, אוליבר עדיין בטוח כי בעזרתם של דיגל ופליסיטי הוא יוכל לעצור את קיידן ג’יימס והסירנה השחורה. אולם, כאשר הוא מגלה את אחד הסודות השמורים של קיידן ג’יימס, יהיה עליו לשנות אסטרטגיה ולשתף פעולה עם דמות מפתיעה.

השאר תגובה