טריילר חדש ל-THE TERROR, סדרת האימה ההיסטורית בהפקת רידלי סקוט

אחרי שהפכה לאחת מהרשתות הנצפות תודות לעיבוד הטלוויזיוני של “המתים המהלכים” וסדרת הספין אוף שלה, “אימת המתים המהלכים”, ממשיכה רשת AMC בקו האימה, עם סדרה חדשה שנקראית The Terror, אותה מפיק רידלי סקוט. הסדרה מבוססת על ספרו של דן סימונס, שמוכר בעיקר תודות לסדרת ספרי המדע בדיוני “היפריון” שכתב ואף תורגמו לעברית. The Terror, שיצא ב-2007 והפך לרב מכר, מבוסס באופן חלקי על המסע ההיסטורי האמיתי של שתי ספינות חלוץ בריטיות, HMS Terror ו-HMS Erebus שיצאו לקוטב הצפוני בניסיון לפתוח נתיב מעבר לסירות. שתי הספינות נעלמו במהלך מסען בין השנים 1845-1848. שתי הספינות, שנעלמו לשנים ארוכות יחד עם אנשי הצוות שלהן, התגלו בסופו של דבר בשנת 2014, אחר שנים ארוכות של חיפוש.

לקראת הגעתה של הסדרה, ואחרי טיזר קצר ששוחרר בסוף שנה שעברה, אנחנו מקבלים טריילר ארוך ומעמיק שנותן לנו הצצה עמוקה יותר לסדרה, לשחקנים, ולאופי האימתי שלה:

סיפורו של סימונס, וגם הסדרה בהפקת סקוט, מתמקדת באנשים שהיו על הספינות הללו, המפקדים שלה והמסע הנוראי שעברו, לאחר שנתקעו בקרח בלי שום יכולת להזעיק עזרה ואספקת אוכל שהלכה ונעלמה עם כל יום שעובר. התוספת הבדיונית בספרו של סימונס הוא העובדה שאנשי הצוות השונים לא צריכים להתמודד רק עם רעב, קניבליזם, קור אימתי וסכנת חיים יומיומית, אלא גם עם מפלצת שצדה אותם אחד אחר השני.

the-terror-tv-show01

בסדרה משחקים ג’ארד האריס (“הכתר”, “מד-מן”) כקפטן של הספינה Erebus פרנסיס קרוזיאה ולצידו קיריאן הינדס (“משחקי הכס”), שמגלם את ג’ון פרנקלין, ראש המשלחת לצפון, טוביאס מנזיס (פרנק רנדל בסדרה “זרה”), כמפקד של הספינה Terror ועוד.

הסדרה The Terror תעלה לשידור, בפרק כפול, בערוץ AMC אמריקה ב-26 במרץ.

השאר תגובה