אלדן ארנרייך הוא האן סולו הצעיר

אחרי לא מעט שמועות והרבה מאוד מבחני בד והתלבטויות, נראה כי השחקן הצעיר אלדן ארנרייך הוא זה שיגלם את האן סולו הצעיר, בסרט הספין אוף שמפיקה חברת דיסני וייצא לבתי הקולנוע ב-2018.

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי ארנרייך קרוב מאוד לסגירת הפרטים האחרונים בחוזה שלו. לא הרבה ידוע על העלילה של הסרט, אותו כותבים לורנס קסדן (במאי ותסריטאי נודע אשר כתב את “האימפרייה מכה שנית”, “שובו של הג’די” ולאחרונה גם את “מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר”) ובנו, ג’ון קסדן (שכתב את הקומדיות הלא מאוד מוצלחות, “הפעם הראשונה” ו”לך תבין נשים”) את הסרט יביימו פיל לורד וכריס מילר אשר ביימו את סרטי “רחוב ג’אמפ” ואת סרטי האנימציה “סרט לגו” ו”גשם של פלאפל”.

Alden Ehrenreich 01

ארנרייך, בן ה- 26, יליד קליפורניה, התגלה לעולם ב-2009 בסרטו העצמאי הקטן (אך המקסים) של פרנסיס פורד קופולה, “טטרו”. מאז היו לו מספר תפקידים בסרטים לא מאוד מוצלחים, כמו למשל, סרט הפנטסיה “יצורים יפהפיים” לצידם של ויולה דיוויס, ג’רמי איירונס ואמה תומפסון. הוא שיחק גם בסרטו של וודי אלן “יסמין הכחולה” ולאחרונה ראינו אותו בסרטם של האחים כהן, “יחי הקיסר!” בתפקיד שהצליח להעלות אותו למודעות של מפיקי הוליווד.

את דמותו של האן סולו אין צורך להציג, הוא אחד מאייקוני תרבות הפופ מאז הופיע לראשונה ב”מלחמת הכוכבים” אי שם ב- 1977 בגילומו המבריק של הריסון פורד. סרט הסולו של האן סולו הצעיר (משחק מילים משעשע שכזה), שעדיין אין לו שם רשמי, יגיע לבתי הקולנוע ב-25 במאי 2018.

השאר תגובה