וידאו ישראלי: גיל גולן (“שובר מסך”) על עונות 1 עד 4 של “לוציפר”

מה גרם לגיל (גבר גבר, אני אחלה גבר) גולן (“שובר מסך”) לעשות מהפך שלא נראה כמותו בזירה הישראלית. ממצב שבו על השאלה “מה אתה חושב על לוציפר” הוא ענה ב-“ילדותית, מטופשת, לילדות מתבגרות” לענות “מרגשת בטירוף בכיתי כמו…, אני לא יכול להפסיק לחשוב עליה ויש לי קראש על הדיטקטיב”.

גיל גולן לוקח אותנו למסע בעקבות דמותו של לוציפר שהחלה (בגרסה הזו) דווקא בסדרת הקומיקס האלמותית SANDMAN שכתב ניל גיימן. הדמות הופיעה בחוברת מספר 4 שיצאה באפריל 1989 (היי, 30 שנה לדמות). הדמות הופיעה גם בגרסה הקולנועית של “קונסטנטין” עם האל קיאנו ריבס (שיצאה ב-2005). הגרסה הטלוויזיונית הנוכחית, בה מככב בתפקיד לוציפר טום (כפרה עליו, איזה חתיך!) אליס שלא מתבייש להראות את הנכסים שהוענקו לו על ידי אלוהים. הסרטון, שאורכו כתשע וחצי דקות, כולל ספויילרים לעונות 1 עד 4 של הסדרה:

כידוע, העונה הרביעית עלתה לא מכבר לענקית הסטרימינג “נטפליקס” שהודיע כי העונה החמישית, שצילומיה החלו לא מכבר, תהיה העונה האחרונה. העונה החמישית תהיה בת 16 פרקים מה שיביא את הסדרה למספר פרקים סופי של 67. בואו איתנו למסע בין כדור הארץ והגיהנום, בין האהבה של לוציפר וקלואי, בין העולם הגשמי לעולם שלמעלה. ובעיקר, בואו לסיור במוחו (הלא מאוד יציב) של גיל גולן.

גיל גולן (“שובר מסך”) יחזור אלינו בקרוב.

השאר תגובה