סרטון: “עולם היורה – הקרב בביג רוק” – הדינוזאורים מתפשטים בעולם

הידיעה כוללת ספויילרים ל”עולם היורה: נפילת הממלכה”

“עולם היורה: נפילת הממלכה”, שיצא לבתי הקולנוע ברחבי העולם בשנת 2018 ומהווה חלק שני מטרילוגיה מתוכננת, הסתיים בקליפ-האנגר די מטורף שלקח את סדרת הסרטים לכיוון חדש.

הדינוזאורים שהובאו מהאי לפני שנכחד, בורחים ממקום השבי שלהם ומתפרסים ברחבי העולם. בעוד העבודה על החלק השלישי בסדרת “עולם היורה” נמצאת בהילוך גבוה (אבל את הסרט נראה רק ב-2021) החליטו באולפני יוניברסל להוציא סרט קצר אותו ביים קולין טרברו שביים את “עולם היורה” ויחזור לסדרת הסרטים כבמאי ויביים גם את החלק השלישי. טרברו ביים סרט קצר, כתשע דקות אורכו, הקרוי Battle at Big Rock (“הקרב בביג רוק” – תרגום לא רשמי) שהוא מעין המשכון קצר ללהיט של 2018.

בראיון שנתן לאחרונה, אמר טרברו, שהוא רצה לבדוק את אחד המקרים, שבהם בני האדם נפגשים עם הדינוזאורים, לא על האי, אלא בעולם האמיתי, העולם שלנו, בו לא נראו דינוזאורים כבר 60 מיליון שנה. הסרט מספר את סיפורה של משפחה טרייה יחסית, שנקלעת לקרב דינוזאורים במחנה נופש בפארק הלאומי אשר בביג רוק. אנדרה הולנד (“אור ירח”) ונטלי מרטינז (“סוף המשמרת”) הם ההורים שנאלצים להגן על ילדים מפני דינוזאורים שרק רוצים להגן על ילדם.

הסרט הקצר, שהוקרן לפני מספר ימים ברשת הטלוויזיה FX מתרחש כשנה אחרי ארועי “נפילת הממלכה”.

השאר תגובה