קצרים: מקבץ חדשות טלוויזיה מהשבוע האחרון

קיבצנו עבורכם כמה חדשות, מעולם הטלוויזיה, שפורסמו במהלך השבוע האחרון, מגורלה של הסדרה “קונסטנטין”, דרך פיילוט ל-“לוציפר”, חדשת ליהוק ב-“החץ” ועוד.

Dreadstar של ג’ים סטרלינג – לטלוויזיה

Dreadstar-01

ג’ים סטרלינג היה אחד היוצרים הבכירים של חברת “מרוול” בשנות השבעים ויצר (או היה שותף ליצירה) של לא מעט דמויות מוכרות ואוהבות בראשן ת’אנוס, דרקס המשמיד, גמורה ושאנג צ’י-מסטר אוף קונג פו. ב- 1982 יצר סטרלינג את אופרת החלל Dreadstar שהיה הכותר הראשון של חברת הבת של מרוול, Epic Comics. הסדרה נמשכה עד לחוברת 64 והופסקה. סטרלינג יפיק ויכתוב את הסדרה (או לפחות את פרק הפיילוט). דיבור הסדרה הוא ואנת’ דרדסטאר, שהוא וצוותו מוצאים עצמם על כוכב מסתורי זר, ורחוק, כשהם נאלצים להצטרף למלחמה עתיקת יומין בין שני זנים של חייזרים. את הסדרה מפתחת חברת הכבלים של “יוניברסל” שעובדת על עוד כמה פיילוטים המבוססים על חוברות קומיקס. הפרויקט הבולט והמעניין הוא פיילוט לסדרת טלוויזיה המבוססת על הקומיקס Five Ghosts של פרנק ברבייר בשביל ערוץ Syfy, עיבוד טלוויזיוני ל-Night Mary שיצרו ריק רמנדר וקיירון דווייר ופרוייקט סודי עם וורן אליס.

פיילוט לסדרה על פי דמות הקומיקס “לוציפר” (DC)

Lucifer 01

חברת פוקס הזמינה פיילוט לסדרה המבוססת על גיבור הקומיקס של חברת DC, “לוציפר” שיצר ניל גיימן כחלק מהעולם של Sandman. ג’רי ברוהיימר, המפיק שעומד מאחורי סדרת “שודדי הקריביים” יפיק את הפיילוט. הסדרה תעקוב אחר אדון השאול אשר עוזב את הגיהנום כדי להגיע לגיהנום אחר, לוס אנג’לס, שם לעזור למשטרה לעצור פושעים מסוכנים במיוחד. למה שהוא ירצה לעשות את זה, זה נראה כנראה בסדרה. את הפיילוט כתב טום קופינוס שכתב את “קליפורניקשיין” ויביים אותו לן וייסמן (העיבוד המחודש ל-“זיכרון גורלי”) שבשנה שעברה עשה עבודה טובה בבימוי הפיילוט של “סליפי הולו”.

מה יעלה בגורל הסדרה “קונסטנטין”?

Constantine 01
עוד מי שמתעסק לא מעט עם הגיהנום הוא “קונסטנטין” שלא מצליח, כנראה, להציל את הסדרה בכיכובו. הדעות על הסדרה, שעונתה הראשונה הסתיימה לא מכבר, היו חלוקות. דניאל סרון, המפיק של הסדרה, ניהל שיחה עם אוהדי הסדרה בחשבון הטוויטר שלו. סרון מסר כי למרות כל ההשערות כי הסדרה תבוטל ותעבור לרשת אחרת, המצב הוא כי רשת NBC עדיין לא החליטה סופית מה יעלה בגורל הסדרה, ותחליט רק באמצע חודש מאי, אחרי שתבחן את הפיילוטים של הסדרות המוצעות לה בימים אלו.

Daniel Cerone tweet

Deathbolt מגיע ל”החץ”

Doug Jones 01

השחקן דאג ג’ונס מצטרף לצוות שחקני הסדרה “החץ” ויגלם את הנבל Deathbolt. פרצופו (וכנראה גם שמו) של ג’ונס לא מוכר ברבים, אבל את עבודתו אתם מכירים היטב, הוא זה שהיה מאחורי המסיכה וגילם את היצור הימי, אייב ספיאן, בסרטי “הלבוי”. סיפק גוף ל”הגולש הכסוף” בסרט “ארבעת המופלאים: עלייתו של הגולש הכסוף” והיה מהמפלצות היותר מפחידות (ומקוריות) ב-“המבוך של פאן”. ג’ונס יופיע בפרק מספר 19 של העונה הנוכחית שיזכה לשם Broken Arrow.

4 thoughts on “קצרים: מקבץ חדשות טלוויזיה מהשבוע האחרון”

    1. נכון, אלו באמת היו השמועות, אולם הן לא היו חד משמעיות. נראה כי היוצרים מחכים להחלטה של NBC ואז, במידה והסדרה לא תחודש, ינסו להמשיך אותה בערוץ אחר (זה כבר קרה בעבר עם כמה וכמה סדרות) וכנראה ש-SyFy תהיה בין המתמודדות הבולטות.

השאר תגובה