“איירון פיסט”, עונה 2 – טריילר מלא סופי שמעלה את הציפיות

זה אינו סוד כי העונה הראשונה של “איירון פיסט” שעלתה לשידור במרץ 2017 נחשבת לאחת העונות הגרועות (אם לא הגרועה ביותר) במסגרת סדרות הטלוויזיה של מרוול שמפיקה נטפליקס. הסדרה גם זכתה ללא מעט לעג וממים על כמות הפעמים שפין ג’ונס, השחקן שמגלם את דני רנד, אומר “אני איירון פיסט”. אולם נראה כי השאו-ראנרז של הסדרה, הקשיבו למעריצים והטריילרים שיצאו נכון להיום, משדרים עונה שנייה שמשתדלת מאוד להשתפר.

לא מכבר שחררה נטפליקס את הטריילר המלא שנראה קצת יותר אינטימי ומבוסס דמויות ופחות מנסה להתעסק בעלילה רחבה וגדולה או בארגון פשע ענקי כמו “היד”. לצידו של פין ג’ונס נוכל לראות שוב את סימון מיסיק אשר מגלמת את מיסטי נייט (אותה פגשנו לראשונה בסדרה לוק קייג’), את ג’סיקה הנוויק שמגלמת את קולין ווינג, ג’סיקה סטראופ שמגלמת את ג’וי מיצ’ם וטום פלפרי שמגלם את וורד מיצ’ם.

רייבן מזנר, השואו ראנר החדש של ‘איירון פיסט’ (שהחליף את סקוט באק הכושל, לדעת רבים הסיבה העיקרית לכשלון העונה הקודמת, וכשלון סדרה אחרת של מארוול – ‘אינהיומנס’), וג’ף לואב, מפיק העל של סדרות מארוול, ישבו לדבר עם Entertainment Weekly, וניסו לשכנע אותנו מדוע העונה השניה טובה של הסדרה טובה יותר מהראשונה.
הנקודות העיקריות :
• הרבה יותר אקשן
• הביאו את הלחימה והקרבות אל מחוץ לניו יורק.
• הרבה יותר מ”בנות הדרקון” (that’s what I’m talking about!)
• דאבוס, בתור הנבל של העונה, עשה עבודה מצויינת, ותיקן מה שלדעתו של לואב היה נקודת החולשה של העונה הקודמת (ולדעת רבים בכלל נקודת חולשה של מארוול) – בעמדת הנבל.
• הרבה יותר שימוש בכוחות, תלבושות ומאפיינים קומקסיים.

“איירון פיסט”, עונה שתיים, תעלה לשידור בנטפליקס ביום שישי ה-07.09.

השאר תגובה