“קונג פו פנדה 3” מציג – פינת היצירה לילד (וגם למבוגר)

ביום חמישי הקרוב, 17 במרץ, יעלה בבתי הקולנוע בישראל חביב הילדים “קונג פו פנדה 3” שמתגלה כלהיט לא קטן מעבר לים (הסרט הכניס ברחבי העולם למעלה מ-325 מיליון דולרים נכון לכתיבת שורות אלו). לקראת יציאת הסרט, הוציאה חברת ההפצה כמה וכמה משחקים לילדים, ציורים לצביעה, חבר ת’נקודות, ו-מצא את ההבדלים. את כל אלו צרפנו לכם בגלריה אחת גדולה וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להקליק, להדפיס ולתת לילדים למלא:

KFP3_Coloring_FuriousFiveAction_Page_1_Image_0001KFP3_Coloring_PoKFP3_Coloring_TigressKFP3_Coloring_FuriousFiveKFP3_Coloring_Li_PoKFP3_Coloring_MeiMeiKFP3_Connect_the_Dots_Page_3KFP3_Connect_the_Dots_Page_2KFP3_Connect_the_Dots_Page_1KFP3_SpotTheDifference_FaceToFace

משחקים נוספים ניתן למצוא באתר הבריטי הרשמי של הסרט.

התקציר העברי הרשמי:
ההמשך לסרט האנימציה המצליחה מבית דרימוורקס. כשאביו האבוד של הפנדה פו חוזר לפתע, האב ובנו נוסעים לגן עדן סודי לדובי פנדה, ופוגשים דמויות פנדה חדשות ומצחיקות. אבל כאשר הנבל העל טבעי- קאי מתחיל לנצח את כל המאסטרים הגדולים של הקונג פו בסין, על פו להצליח לעשות את הבלתי אפשרי- לאמן כפר שלם של דובי פנדה מתוקים ומגושמים להילחם, ולהפוך אותם ללהקה של דובי קונג פו פנדה.

הטריילר המדובב לעברית:

השאר תגובה