“ספיידרמן: אין דרך הביתה” – טריילר מלהיב שמעניק תשובות לכמה שאלות

בעוד כחודשיים נזכה לראות בבתי הקולנוע בישראל את הסרט החדש בסדרת סרטי ספיידרמן בכיכובו של טום הולנד. הרבה מאוד שמועות לוו להפקה הזו, הרבה מאוד ספקולציות על שחקנים שיופיעו או לא יופיעו בסרט החדש . כשיצא הטריילר הראשון, קיבלנו אישור רשמי כי דוקטור אוקטופוס, אותו ראינו אי שם ב”ספיידרמן 2″ (משנת 2004) יגיע לסרט הנוכחי, ועל מי שדווח, יהיו עוד נבלים מיקומים אחרים ומסרטי ספיידרמן אחרים. הטריילר החדש, מאושש ומראה לנו עוד כמה נבלים שזכינו לראות בעבר.

מי מכם שלא אוהב ספויילרים, התרחקו מהטריילר הזה כמו מהסיניסטר סיקס!

אז מה היה לנו כאן… בעיקר בגרסת הנבלים – דוקטור אוקטופוס מסרטי סם ראימי (בהם טובי מגוואיר הוא פיטר פרקר), גם רואים לא מעט את הגובלין הירוק מאותה סדרה, ואפילו את סנד-מן והלטאה. ג’יימי פוקס משחזר את דמותו של אלקטרו מיקום הסרטים בו אנדרו גארפילד הוא פיטר פרקר. יש עוד כמה הופעות אורח של דמויות מוכרות ואהובות (האפי אנחנו מסתכלים עליך) ולא ברור אם דוקטור סטריינג הוא אכן מהיקום של פיטר פרקר (טום הולנד) או מיקום אחר, או שבכלל יש כמה דוקטור סטריינג’ בסרט.

ובחייאת, אינטרנט, תעשו טובה ותפסיקו לשאול את אנדרו גארפילד אם הוא מופיע בסרט. הבחור מתעקש שאין לו שום קשר להפקה הזו. לגבי טובי מגוואיר… האמת, שקט בגזרה הזו, אז אולי עוד תהיה הפתעה בזמן ההקרנה.

התקציר העברי הרשמי:
לראשונה בהיסטוריה הקולנועית של ספיידרמן, זהותו של הגיבור השכונתי החביב נחשפת והוא כבר אינו יכול להפריד בין חייו הרגילים לבין הסיכונים המלווים את היותו גיבור על, בעוד האנשים הכי יקרים לליבו נמצאים בסיכון. כאשר הוא מבקש עזרה מד”ר סטריינג’ על מנת להחזיר את המצב לקדמותו בטרם העולם ידע מי הוא, הכישוף מייצר קרע בעולמם, ומשתחררים דרכו הנבלים הכי חזקים אשר נלחמו בספיידרמן בכול יקום באשר הוא. עתה על פיטר להתגבר על האתגר הגדול ביותר עמו התמודד עד כה, אשר ישנה לנצח לא רק את העתיד שלו אלא את העתיד של כלל המולטיוורס.

“ספיידרמן: אין דרך הביתה” יעלה על האקרנים בישראל ב-16 בדצמבר.

הסרט התחדש גם בגלריית תמונות חדשות:

השאר תגובה