“ת’ור: ראגנארוק” – שלושה פיצ’רטים וסיפור הקומיקס המקורי

ביום חמישי הבא, 2 בנובמבר, יגיע לבתי הקולנוע בישראל אחד הסרטים המצופים של השנה, “ת’ור: ראגנארוק”. הסרט, אותו מביים טאיקה ואיטיטי, מחזיר למסך את כריס המסוורת’ כאל האסגרדי אותו ראינו לאחרונה בקולנוע ב”הנוקמים: עידן אולטרון” (ועוד כמה שניות בסצינת הפוסט קרדיטס של “דוקטור סטריינג'”), ואחר כך בסרטוני הרשת הקצרים והמשעשעים בו גילינו גם את השותף שלו לדירה דאריל. כדי להכין אתכם קצת לקראת הסרט, אנחנו מצרפים שלושה פיצ’רטים קצרים (באורך של בין דקה וחצי לשתי דקות כל אחד), ומייד לאחריהם, סרטון אנימציה קצר שמאמלק את סיפור “ראגנרוק” בחוברות הקומיקס (ושכנראה את רובו לא נראה על המסך הגדול).

קחו בחשבון כי הפיצ’רטים כוללים מספר ספויילרים לסרט:

הפיצ’רט הראשון הוא פי’צרט בסיסי של “מאחורי הקלעים” ובו מדברים השחקנים והבמאי על הגישה שלהם לסרט השלישי בסדרת סרטי “ת’ור”. ההומור, החשיבה המחודשת ועשיית סרט שימשיך לפתח את היקום הסינמטי של מרוול ויוביל אותנו לסיפור “הנוקמים” הבא שייצא בשנה הבאה.

הפיצ’רט השני סוקר את הנבלית הראשונה של היקום הסינמטי של מרוול, הלה, אלת המוות. הסרט מסביר לנו קצת על הדמות של הלה, הרצונות שלה, מה מפעיל אותה וכמובן, איך זה היה בשביל קייט בלאנשט לגלם את הנבלית של הסרט, להשתתף בקטעי אקשן ובכלל, להיות חלק מהיקום הסינמטי של מרוול.

אחרי שסקרנו את הנבלית של הסרט, הפיצ’רט השלישי לוקח אותנו לצד של הטובים ול-Team Up של ת’ור, האלק, לוקי וואלקרי. שיחד הם The Revengers. מי הם, מה מחבר ביניהם ואיך הם (אם בכלל) מסתדרים זה עם זה.

ולסיום, סרטון אנימציה קצר ומשעשע מבית היוצר של מרוול, שמאמלק לנו את סיפור ראגנרוק שהופיע בחוברות הקומיקס. שימו לב כי הסיפור של הקומיקס משמש, כנראה, רק בסיס לסרט החדש, כי העלילה שלו אינה דומה כמעט בכלום (הלה, וההאלק למשל, לא מופיעים במקורות הקומיקסאים).

התקציר העברי הרשמי:
בסרט החדש ת’ור כלוא בצד השני של היקום ללא הפטיש שלו ומוצא את עצמו במרוץ נגד הזמן כדי לחזור למקום הולדתו, אסגארד, ולעצור את חורבן העולם שלו ולהציל את הציביליזציה מפני בידי איום חדש, רב עוצמה ואכזרי. אבל קודם הוא חייב לשרוד בתחרות גלדיאטורים קטלנית נגד בעל בריתו לשעבר ועמיתו לנוקמים – הענק הירוק!

“ת’ור: ראגנארוק” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ביום חמישי הבא, 2 בנובמבר.

השאר תגובה