דרדוויל עונה 3 יוצאת לדרך, (ספוילר) חוזר!

יש לנו בשורות טובות מאוד לאוהדי הסדרה “דרדוויל” המצויינת של נטפליקס/מרוול. ראשית, הסדרה חוזרת לעונה שלישית בה נגלה מה קרה למאט מורדוק אחרי אירועי הדיפנדרז. כמו כן, אחת הדמויות המרכזיות של שתי העונות הראשנות, חוזרת לעונה השלישית שמקבלת גם שאו ראנר חדש.

המשך הקריאה, מן הסתם, כולל את הספויילר אליו מתייחסת הכותרת.

נטפליקס אישרה את תחילת ההפקה של העונה השלישית עם שתי ידיעות שבוודאי תגרומנה לאוהדים לקפוץ משמחה. הראשונה היא, חזרתו של וינסנט דונופריו לסדרה כקינגפין, אותו ראש מאפיה אלים ומטורף. דונופריו ללא ספק היה אחד הדברים הטובים בעונה הראשונה של הסדרה והוא המשיך להטיל אימה מאט מורדוק/דרדוויל וחבריו (והעיר ניו יורק) גם בעונה השנייה, למרות שהוא כבר היה בכלא. הוא לא הופיע במיני סדרה הדיפנדרז ופינה את המקום לסיגורני וויבר, אבל כעת… הוא חוזר! ואנחנו מאוד מקווים כי בעונה השלישית יתנו לקינגפין לשחרר כל רסן ולהפוך באמת לאחד האיומים הגדולים ביותר שידע דרדוויל, בדיוק כמו בקומיקס.

Vincent D_Onofrio As Kingpin

ההודעה השנייה היא על חילופי השאוראנז של הסדרה. אריק לרסון ינווט את הספינה לכיוונים חדשים תוך שהוא משמר את מה שבנו שתי העונות הראשונות. דרו גודאר (שביים את “בקתת הפחד” וכתב את “להציל את מארק וואטני”), שהוא הראש שעומד מאחורי הסדרה, והיה אמור להיות השאו-ראנר של העונה הראשונה, אולם, בגלל אילוצי זמנים הוא פינה את המקום (אך עדיין נשאר כיועץ מרכזי, וכתסריטאי) לסטיבן ד. נייט, שבימים אלו משלים את עבודת הבימוי שלו על “פסיפיק רים 2”.

לקראת צילומי העונה השנייה, סטיבן ד. נייט עזב ופינה את מקומו לדאג פיטרי ומרקו רמירז שמאחור יותר גם היו השאו-ראנרז של הדיפנדרז. אריק לרסון, השאו-ראנר של העונה השלישית המתהווה, כבר צבר ניסיון כתסריטאי בעולם גיבורי העל כשהיה תסריטאי בעונה השלישית של “החץ”. כמו כן, לרסון עומד מאחורי הסדרה המצוינת של אמאזון, “האיש במצודה הרמה”.

נכון לכתיבת שורות אלו אין תאריך יציאה רשמי לעונה השלישית, שתעלה לשידור בנטפליקס במהלך 2018.

One thought on “דרדוויל עונה 3 יוצאת לדרך, (ספוילר) חוזר!”

  1. הייתי אופטימי עד שאמרתם שהשו ראנר הזה היה אחראי לעונה השלישית של החץ ועל האיש במצודה הרמה
    נקווה לטוב

השאר תגובה