הדיפנדרס – טריילר אחרון לפני עליית המיני סדרה בנטפליקס

בעוד ארבע ימים, ב-18 באוגוסט, זה קורה, אחרי ציפייה ארוכה מלאת תחושות חיוביות (אך גם קצת חששות) תעלה בנטפליקס המיני סדרה “הדיפנדרס” שתאגד את ארבעת גיבורי מרוול שיש להם סדרות בנטפליקס, “דרדוויל”, “איירון פיסט”, “ג’סיקה ג’ונס” ו”לוק קייג'”. כל העונות הקודמות של הסדרות המצוינות כאן בעצם הובילו למיני סדרה הזו (קחו כמקבילה את היקום הקולנועי של מרוול שכל סרטי הסולו של הגיבורים הובילו ל”הנוקמים”. הדיפנדרס הם בעצם הנוקמים הטלוויזיונים של מרוול). אנחנו לא יודעים הרבה על העלילה, להוציא העובדה שהדיפנדרס יילחמו בארגון “היד” אותו הכרנו לראשונה בסדרה “דרדוויל” ושסיגורני וויבר, שהיא הנבל המרכזי במיני סדרה, כנראה, עומדת בראשו.

המיני סדרה מונה 8 פרקים. רבים מקווים כי המיני סדרה תצליח להעלות את קרן סדרות מרוול/נטפליקס אחרי שהסדרה “איירון פיסט” זכתה לתגובות קרירות ולא הצליחה מאוד אצל הביקורת ואצל האוהדים. עם זאת, נראה, לפחות על פי הטריילר, כי נטפליקס מנסה לשנות את המאזן ולתת לאיירון פיסט מקום נאה במיני סדרה ואולי אפילו לנסות להפוך אותו לדמות דומננטית, עגולה וחשובה:

התקציר הרשמי מנטפליקס:
סדרת הדיפנדרס של מרוול עוקבת אחר דרדוויל (צ’ארלי קוקס), ג’סיקה ג’ונס (קריסטין ריטר), לוק קייג’ (מייק קולטר) ואיירון פיסט (פין ג’ונס). רביעייה של גיבוריים ייחודים עם מטרה אחת משותפת, להציל את ניו יורק. זהו סיפורם של ארבע דמויות שונות ואינדיבידואליות שכל אחת מהן צריכה להתמודד עם המטענים והאתגרים האישיים שלה אשר מבינים שיש להם יותר כוח, כאשר הם מתאחדים.

“הדיפנדרס” יעלה לשידור בנטפליקס ב-18 באוגוסט.

השאר תגובה