“הנוסע השמיני: קובננט”, בואו להכיר את הצוות בסרט קצר

חודשיים אחרי ששוחרר הטריילר הראשון, חברת פוקס המאה ה-20 שחררה סרט קצר, של כחמש דקות, המהווה פרולוג ל”הנוסע השמיני: קובננט”, סרט ההמשך לסרטו של רידלי סקוט “פרומתיאוס” והסרט, שכנראה, ייקשר את העולם לסרט “הנוסע השמיני” הראשון שסקוט ביים ב-1979. “קובננט” מספר את סיפורם של צוות חללית ההתיישבות קובננט, המורכב כולו מזוגות (כולל זוג להט”בי ראשון בסדרת הסרטים) שמגיע לכוכב נידח שעל פניו נראה כמו גן עדן, אבל כל מי שמכיר את הסדרה יודע שמהר מאוד הם יגלו שבגן העדן הזה שוכן ייצור מהגיהינום.

חשוב לציין כי הקטע המצורף הוא אינו חלק מהסרט (לאלו מכם שסולדים מספויילרים או קטעים מקדימים) אלא סרט קצר שנקרא “פרולוג: סעודה אחרונה”, שבויים על ידי בנו של רידלי סקוט, לוק סקוט (שביים בשנה שעברה את מותחן האימה המדע בדיוני “מורגן” שזכה לביקורות טובות). הסרט הקצר בעצם מתאר את ה”סעודה האחרונה” של הצוות לפני שהם נכנסים לשינה עמוקה בזמן המסע הארוך בחלל. מה שאומר, ש”קובננט” ייפתח, כנראה, בכך שהצוות מתעורר. האמת, זו דרך נהדרת להציג סרט לקהל האוהדים. מצד אחד, אנחנו מקבלים טעימה ורואים מי השחקנים ומה הם, מצד שני, אין ספויילרים או קטעים מתוך הסרט עצמו שעשויים לקלקל לנו את חווית הצפייה בקולנוע.

כמו כן שחררה ההפקה תמונה רשמית של כל צוות השחקנים של הסרט הכולל את: קתרין ווטרסטון, מייקל פסבינדר, דני מקברייד, בילי קראדאפ, דמיין ביצ’ר ו… ג’יימס פרנקו. לחצו על התמונה להגדלה:

alien-covenant-cast-image-smaller

התקציר העברי הרשמי:
רידלי סקוט חוזר לעולם שיצר בנוסע השמיני, הפרק השני בטרילוגיה שהחלה עם פרומתיאוס – ומתחבר ישירות עם יצירתו רבת ההשפעה של סקוט מ- 1979. בדרך לכוכב לכת מרוחק בצד הרחוק של הגלקסיה, צוות של ספינת חלל חושב שגילה גן עדן לא נודע, אך למעשה מדובר בעולם אפל, מסוכן – שתושבו היחיד הוא דיוויד הרובוט (מייקל פסבנדר), הניצול של משלחת פרומתיאוס האבודה.

“הנוסע השמיני: קובננט” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-18 במאי.

השאר תגובה