טריילר ראשון ל”הנוסע השמיני: קובננט”

חברת פוקס שחררה טריילר מלא ראשון ל”הנוסע השמיני: קובננט”, שמביים רידלי סקוט. הסרט הוא בעצם סרט המשך ל”פרומתיאוס” ומתרחש 10 שנים אחריו. חייבים לציין כי מדובר בטריילר שמוגדר כ-Red Band שזה אומר שיש בו לא מעט קטעים שלא מיועדים לילדים, ואכן, הטריילר הזה מצליח להפחיד. מייקל פסבינדר משחזר את דמותו של דיוויד, האנדרואיד, שהוא התושב היחיד על כוכב המוגדר “גן עדן” ומקבל את פניהם של צוות ספינת המתיישבים “קובננט”. הטריילר הזה לא מגלה הרבה להוציא העובדה, חברים, תשכחו מ-PG-13 אנחנו הולכים על R ו- תפחדו, כי בחלל אף אחד לא יכול לשמוע אותכם צורחים.

את הסרט, כאמור, מביים רידלי סקוט, ולצד מייקל פסבינדר נראה את בילי קראדאפ, קתרין ווטרסטון (טינה מ”חיות הפלא והיכן למצוא אותן”), ג’יימס פרנקו, גאי פירס, דני מקברייד נומי ריפייס שחוזרת לגלם את אליזבת שאו ועוד. על התסריט חתומים מייקל גרין, שגם כתב את התסריט של “בלייד ראנר 2049″ שנראה בשנה הבאה ולצידו ג’ון לוגן שכתב את התסריט ל”גלאדיאטור”, “הסמוראי האחרון” ושני סרטי בונד האחרונים, “סקייפול” ו”ספטר”.

התקציר העברי הרשמי:
רידלי סקוט חוזר לעולם שיצר בנוסע השמיני, הפרק השני בטרילוגיה שהחלה עם פרומתיאוס – ומתחבר ישירות עם יצירתו רבת ההשפעה של סקוט מ- 1979. בדרך לכוכב לכת מרוחק בצד הרחוק של הגלקסיה, צוות של ספינת חלל חושב שגילה גן עדן לא נודע, אך למעשה מדובר בעולם אפל, מסוכן – שתושבו היחיד הוא דיוויד הרובוט (מייקל פסבנדר), הניצול של משלחת פרומתיאוס האבודה.

“הנוסע השמיני: קובננט” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-18 במאי 2017.

השאר תגובה