טריילר לדרמה הבדיונית “המקום בינינו”

לקראת סוף השנה, ב- 22 בדצמבר, תצא בישראל הדרמה הבדיונית “המקום ביננו”, שנעה בין דרמות הנוער שאנו רואים (סטייל “אשמת הכוכבים”) לבין קומדיות הנוער, הטון של הסרט, על פי הטריילר ששוחרר לא מכבר, לא מאוד ברור. הסרט עוקב אחר נער בן 16 (אסא, כמעט הייתי ספיידרמן, באטרפילד) שנולד על כוכב מאדים וכעת, כשהוא בגיל ההתבגרות מבקש לחזור לכדור הארץ כדי שיוכל, בפעם הראשונה בחייו, לתרגל מערכות יחסים וחיי נורמלים, לא סתם חיים על כוכב אחר במחיצתם של עשרה מדענים.

לצידו של באטרפילד נראה את בריט רוברטסון (“בחזרה למחר”), קרלה גוג’ינו (“סאן אנדראס”) וגארי אולדמן. את הסרט מביים פיטר צ’לסום מה שמעלה קצת סימן שאלה לגבי איכות הסרט, מכיוון שצ’לסום, שביים את הדרמה החביבה Hector and the Search for Happiness בכיכובו של סיימון פג, ביים גם את קומדיית הילדים והנוער “האנה מונטנה – הסרט” והגרסה האמריקאית לסרט היפני “הנרקוד” (עם ג’ניפר לופז וריצ’ארד גיר).


התקציר העברי הרשמי:
הרפתקה בין כוכבית המתחילה במעבורת חלל היוצאת למשימה הראשונה ליישב את מאדים, כאשר אחת האסטרונאוטים מגלה שהיא בהריון. זמן קצר לאחר שהם נוחתים על מאדים, היא מתה מסיבוכים בלידת האדם הראשון שנולד על מאדים – ומעולם לא גילתה מי האב. כך מתחילים חייו יוצאי הדופן של גרדנר אליוט (אסא באטרפילד) – ילד אינטליגנטי מאוד וסקרן, אשר מגיע לגיל 16 כאשר פגש רק 14 אנשים בכל חייו. בעת חיפוש אחר רמזים על זהות אביו, ומידע על כוכב הבית שמעולם לא ביקר בו, גרדנר מתחיל לפתח קשר מקוון עם נערה מקולורדו בשם טולסה (בריט רוברטסון). כשהוא סוף סוף מקבל הזדמנות לנסוע לכדור הארץ, הוא להוט לחוות את כל פלאי הכוכב שעד כה יכול היה רק לקרוא עליהם. אולן ברגע בו הוא רק מתחיל לחוות את כדור הארץ, המדענים מגלים כי איבריו של גרדנר לא יכולים לעמוד באטמוספירה של כדור הארץ. נחוש למצוא את אביו, גרדנר נמלט מצוות המדענים ומצטרף לטולסה למרוץ נגד הזמן כדי לפענח את המסתורין של איך הוא הגיע להיות מי שהוא, ולאן הוא שייך ביקום.

“המקום שביננו” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 22 בדצמבר.

השאר תגובה