טריילר לסרט ההמשך ל”נמר דרקון”, בהפקת נטפליקס

“נמר דרקון” הוא ללא ספק אחד הסרטים הטובים שיצאו בשנת 2000. הסרט, בבימויו של אנג לי, שזכה בפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביותר, היה גם לאחד המצליחים של אותה שנה. התקציב של הסרט, 17 מיליון דולרים (סכום זעום במונחים הוליוודים) הצליח להניב הכנסות של למעלה מ-200 מיליון דולרים ברחבי העולם. כמובן שהשיחות והדיונים על סרט המשך לא אחרו לבוא.

אולם, סרט ההמשך נתקל בהרבה מאוד קשיי הפקה ובמשך שנים לא הצליחו להפיק אותו. לתמונה נכנסה רשת הכבלים Netflix שממקמת את עצמה בשנתיים האחרונות כאחת הרשתות החזקות והחשובות בעולם עם סדרות נחשבות וסרטים תחת מטרייה ההפקה היחסית צעירה שלה. בפברואר 2016, תשחחר הרשת את סרט ההמשך Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny ובינתיים, כולנו יכולים להנות מהטריילר הראשון שלו:

את הסרט מביים יואן וו-פינג ששמו אולי אינו מוכר לקהל הרחב, אולם עבודתו מוכרת גם מוכרת. וו-פינג הוא הכוריאוגרף של כמה מקטעי האקשן הנודעים והטובים ביותר של העשור האחרון כולל הקרבות ב”נמר דרקון”. וו-פינג אחראי לכוריאוגרפיה של קטעי האקשן בטרילוגיית סרטי “המטריקס”, בשני סרטי “להרוג את ביל”, והסרט הקומי, שלא זכה להפצה מסחרית בארץ, Kung Fu Hustle.

וו-פינג הוא גם במאי בזכות עצמו כבר למעלה מ-35 ואחראי על כמה מסרטי אומנויות הלחימה הטובים שיצאו בראשם, הקלאסיקה Drunken Master משנת 1978 בכיכובו של ג’קי צ’אן הצעיר. סרט שזכה להרבה מאוד מחוות בתרבות המערבית מאז. מישל יו ודוני ין חוזרים לגלם את התפקידים שגילמו בסרט המקורי ואליהם מצטרפים הארי שום ג’וניור (Glee), ג’ייסון סקוט לי (שגילם את ברוס לי ב-1993 ובימים אלו משחק בסדרה “הוואי חמש -0).

הסינופסיס של הסרט, שאינו נכנס לפרטים, גורס כי הסרט עוסק ב:”אהבות ישנות, אהבות חדשות, חרב אגדית והמלחמה הבלתי נדלית בין הטוב והרע אשר תכריע את הכף בעולם אומנויות הלחימה”.

הסרט ייצא לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-26 בפברואר 2016.

נשאיר אתכם עם הטריילר של הסרט המקורי, “נמר דרקון” שיצא בשנת 2000.

5 thoughts on “טריילר לסרט ההמשך ל”נמר דרקון”, בהפקת נטפליקס”

 1. תומר,יכולתי לציין את הסרטים הנפלאים שיאו עשתה במזרח כמו שלושת הגיבורות והלוחמים המופלאים,העניין שרוב הקהל במערבי בכלל לא מכיר את היצירות הללו..

 2. בטריילר מופיעות שתי אגדות אומנויות לחימה: מישל יאו שזכורה לצופי המערב בעיקר מהסרט של בונד “מחר אינו מספיק” ודוני יין ,אולי גדול אומני הלחימה הקולנועיים בימינו שהחייה את איפ מן בין היתר.מצפה מאד לסרט(למרות שהוא נדמה כדובר אנגלית)

  1. משעשע שאתה מציין את “מחר לנצח” בידיעה על הטריילר לסיקוול של הסרט שהביא ליאו יותר תהילה מאשר תפקיד נערת בונד.

    1. ההתייחסות שלך ל”מחר לנצח”*, כאילו היה התפקיד הכי גדול של מישל יאו, תוך כדי התעלמות מ”נמר, דרקון” הראשון, הסרט שהביא אותה לתודעה וכוכבות (גם אם זמניים) בהוליווד ובעולם המערבי יותר מאשר בונד. אני בטוח שאם תערוך סקר מייצג, מרבית העונים יזכרו את תפקידה ב”נמר, דרקון” על פני נערת בונד.

     * לא “מחר אינו מספיק”, בלבלת גם אותי…

השאר תגובה