תיקים באפילה: התחיה – טריילר מלא הראשון (מעודכן 30.9)

רשת FOX שחררה שני טריילרים (שמהווים סוג של המשכיות) למיני סדרה “תיקים באפילה” שמחזירה את שני סוכני ה-FBI האהובים דיינה סקאלי (ג’יליאן אנדרסון) ופוקס מולדר (דיוויד דוכובני) למסך הקטן, 13 שנים לאחר שהסתיימה הסדרה (שהחלה לפני 22 שנה, ב- 1993).

עדכון 30.9:

פחות מ-24 לאחר פרסום הטריילר בן הדקה (אותו תוכלו למצוא בפוסט המקורי בהמשך הקריאה), שחררה חברת FOX טריילר ארוך ומלא באורך של שתי דקות:

פוסט מקורי 29.9:

המיני סדרה החדשה תכלול שישה פרקים שחלקם יהיו פרקים שעומדים בפני עצמם, אך חלקם יהוו המשך ויהיו בהקשר לסדרה המיתולוגית. כריס קרטר, האיש שיצר את הסדרה, חוזר לפקח גם הפעם ולקח על עצמו גם את תפקיד התסריטאי והבמאי של שלושה פרקים. את הפרקים הנוספים מביימים גלן מורגן, שהוא גם אחד המפיקים ובעבר הפיק את סדרת סרטי האימה “יעד סופי”. אחיו, דארין מורגן, שהיה בין מפיקי הסדרה “פרינג'”, וג’יימס וונג, שביים את הסרט הראשון והשלישי בסדרת “יעד סופי”.

בסדרה משחקים גם: מיטש פילגי שחוזר לגלם את דמותו של וולטר סקינר, ג’ואל מקהייל (“קומיוניטי”), רובי אמל (האחיין של סטפן (אני החץ הירוק) אמל, והופיע ב”הפלאש” בתור רוני ריימונד, לורן אמברוס (“עמוק באדמה”) ועוד.

הטריילר (באיכות גבוהה):

תיקים באפילה: התחיה” תעלה לשדור ברשת FOX ב-25 בינואר 2016 ותשודר במקביל אצלנו ב-Yes.

השאר תגובה