“עולם היורה” שובר שיאי הכנסות – מחץ את “הנוקמים” (עדכון)

עדכון: יום שני 15.6: המספרים הסופיים הגיעו, וזה קרה, “עולם היורה” הפך לסרט הכי ריווחי בהיסטוריה, בסוף השבוע הראשון להקרנתו! אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי ההכנסות הסופיות של “עולם היורה” הן 208.8 מיליון דולרים, מה שמציב אותו במקום הראשון, כשהוא מוריד את “הנוקמים” (2012) שהכניס 207 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון להקרנתו, למקום השני.

הכנסות הסרט מסביב לעולם מגיעות ל-524! מיליון דולרים.

ידיעה מיום ראשון 14.6:

עולם היורה” שעלה בסוף השבוע האחרון בבתי הקולנוע בארץ ובעולם, עלה על כל הציפיות והנחות המומחים והכניס 204 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון להקרנתו! כך מדווח אתר חדשות הבידור Deadline.

ההכנסות הללו מציבות אותו הישר במקום השני ברשימת הסרטים המכניסים ביותר בסוף השבוע הראשון להקרנתם, בתחומי ארצות הברית. במקום הראשון, “הנוקמים” שיצא בשנת 2012 והכניס 207 מיליון דולרים ובמקום השלישי (שעד היום בבוקר היה במקום השני) “הנוקמים עידן אולטרון” שהכניס 191 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון להקרנתו.

חשוב לציין כי המספרים האלו הן הערכות ויש מומחים שטוענים כי המספרים הסופיים, שיפורסמו מחר (שני) בערב, יכולים להשתנות ולהעלות את הסרט למקום הראשון. בכל מקרה, וודאי שבאולפני יוניברסל כבר חושבים על סרט המשך, בראיון למגאזין Entertainment Weekly נשאל כריס פראט האם הוא חתום על סרטים נוספים, והוא ענה: “כן, אני חתום על עוד. אני חושב שאני חתום על 38 סרטים או משהו כזה” (כמובן בהומור).

ההכנסות של “עולם היורה” שהופץ ב-4,274 מסכים ברחבי ארצות הברית, גם הקפיצו את אולפני יוניברסל לראש רשימת האולפנים הריווחיים ביותר של 2015 (מהמקום השלישי), כשהם האולפן הראשון שחוצה את מיליארד הדולר הכנסות בתחומי ארצות הברית (תודות גם ל”מהיר ועצבני 7″, “חמישים גוונים של אפור” ו”פיץ’ פרפקט 2″).

אגב, ברחבי העולם הכניס הסרט עוד 307 מיליון דולרים, מה שמעמיד אותו על הכנסות כוללות של 511! מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון!

3 thoughts on ““עולם היורה” שובר שיאי הכנסות – מחץ את “הנוקמים” (עדכון)”

השאר תגובה