הצצה ראשונה לסדרה Powers על פי הקומיקס של בריאן מייקל בנדיס (עדכון 27.2 עם טיזר טריילר חדש)

Powers, סדרת הטלוויזיה הראשונה של Playstation Network, המבוססת על הקומיקס המאוד מוערך (והממש טוב) שכתב בריאן מייקל בנדיס וצייר מייקל אבון אומינג, תעלה לשידור בחודש מרץ. עד היום, ההפקה התאפיינה במעטה של סודיות ומעט מאוד חדשות או חומרים ויזואלים מצאו את דרכם אל רשת האינטרנט. ובכן, המצב שונה, וכעת יש בידינו סרטון של 7 דקות המתאר את מאחורי הקלעים של הסדרה וטיזר טריילר רשמי של הסדרה.

עדכון 27.2:

פלייסטיישן שחררו לרשת את הטיזר טריילר הרשמי הראשון של הסדרה והוא נראה מרשים, אמנם, לא רואים הרבה, אבל יש תחושה של משהו אפי.

הכתבה המקורית שפורסמה ב- 18.2:

הסדרה, שיצאה לראשונה בחוברות הקומיקס בשנת 2000 (הוצאת Image), עוקבת אחרי שני בלשים במחלקת רצח כריסטיאן ווקר (אותו מגלם שארלטו קופלי, “מחוז 9”) ודינה פילגרים (סוזן הייוורד) אשר חוקרים מקרי רצח שנעשו על ידי אנשים בעלי כוחות על. ווקר בעצמו היה בעבר בעל כוחות מיוחדים (יכול היה לעוף) עד שהכוח הזה נעלם בעקבות תאונה טראגית.

powerS

זו הסדרה הראשונה שמפיקה Playstation Network והפרק הראשון, שיעלה ב-10 במרץ, יהיה פתוח בחינם לכל דורש (השאלה אם לא תהיה לו הגבלה לתחומי ארצות בלבד) באתר Playstation.com/Powers, שאר הפרקים יועלו זה אחר זה, פעם בשבוע ואפשר יהיה גם להוריד אותם בחנות הוירטואלית של Playstation.

מכיוון שמדובר בסדרת כייבל, יכלו Playstation להרשות לעצמם למתוח את גבולות הטון של הסדרה והיא תהיה כנראה אלימה. כדי לוודא שהטון הבוטה יישמר נתנו מושכות הבימוי של הפרק הראשון לידיו של דיוויד סלייד, הבמאי שעומד מאחורי העיבוד הקולנוע לקומיקס 30 Days of Night וביים את סרט האימה (שזכה למעמד של קאלט) Hard Candy, אנחנו כאן במערכת מעדיפים להתעלם מסרט נוסף שביים “דמדומים 3: ליקוי חמה”. לאחרונה ביים סלייד כמה פרקים בסדרה “חניבעל”. את הפרק הראשון כתב צ’ארלי יוסטון, מי שכתב למרוול ב- 2006 את 13 החוברות הראשון בהרצה ההיא של Moon Knight.

השאר תגובה