“זמנים קשוחים באל רויאל” – טריילר ושני פיצ’רים

היום עולה בבתי הקולנוע סרטו ההזוי, האלים, המצחיק והמוזר של דרו גודאר, “זמנים קשוחים באל רויאל” בכיכובם של ג’ף בריג’ס, ג’ון האם, דקוטה ג’ונסון וסינתיה אריבו וכריס המסוורת’ שפשוט מסרב ללבוש חולצה בסרט הזה.

הסרט הוא פרויקט אישי של הבמאי והתסריטאי דרו גודאר שהחל את דרכו כתסריטאי בסדרות כמו “באפי קוטלת הערפדים” ו”אנג’ל” ובהמשך כתב את “קלוברפילד”, “בקתת הפחד” ו”להציל את מארק ווטני”. גודאר הוא גם האיש אשר יצא את סדרת המרוול נטפליקס הטובה ביותר שיש, “דרדוויל”. מהטריילר ברור כי גם בסרט ישנם קטעים אלימים לצד רגעים הזויים, מצחיקים וביזארים:

חברת “פוקס המאה ה-20” שחררה גם שני פיצ’רטים, הפיצ’רט הראשון Scratching at the Surface מנסה לתאר את האווירה ההזויה של הסרט, בה שום דבר הוא לא מוחלט וקשה מאוד לדעת מה האמת שעומדת מאחורי הדברים והאנשים המסתוריים. מי הן הדמויות ההזויות שמגיעות למלון אל רויאל, שחלקו האחד נמצא במדינת קליפורניה ואילו חלקו השני הוא בנבדה.

אחד הדברים ה”מעצבנים” בסרט, הוא כריס המסוורת, שמעבר לזה שהוא מתגלה כנבל מסוכן, הוא החליט להסתובב כל הסרט בלי חולצה ו/או עם חולצה פתוחה. אז בואו נקדיש לו כדקה:

התקציר העברי הרשמי:
הזמנים הטובים הגיעו לקיצם במלון אל רויאל, הממוקם על הגבול בין קליפורניה ונבדה. פעם הסלבריטאים והפוליטיקאים הכי מפורסמים במדינה התמנגלו בקזינו, בבר, בחדרים ובבריכת המלון. היום, בלובי המלון הדהוי והשקט נפגשים הכומר דניאל פלין (ג’ף ברידג’ס), זמרת הסול דרלין סוויט (סינתיה אריבו), איש המכירות הנודד לאראמי סימור סאליבן (ג’ון האם), אמילי סאמרספרינג ההיפית (דקוטה ג’ונסון) ובילי לי המסתורי (כריס המסוורת). במהלך לילה סוער וגורלי, כל אחד מהגיבורים יוכל לכפר על מעשיו….לפני שהכל ירד לטימיון.

“זמנים קשוחים באל רויאל” בבתי הקולנוע בישראל החל מה-11 באוקטובר.

השאר תגובה