"ההרפתקה של אולף" יוסר ולא יוקרן לפני "קוקו"

בימים אלו מוקרן ברחבי העולם (כולל בישראל) הסרט החדש והמקסים מבית היוצר של פיקסאר/דיסני, "קוקו". על פי המסורת, לפני סרטי דיסני מוקרנים סרטי אנימציה קצרים, בדרך כלל ניסיוניים ובדרך כלל באורך של כעשר דקות. אולם, לקראת עליית "קוקו", בתקופת החגים, החליטו בדיסני להגדיל ולעשות ולהפיק סרט באורך של 22 דקות, "ההרפתקה של אולף", בכיכובו של איש השלג החביב מ"לשבור את הקרח", אולף. אולם, נראה כי בעקבות תלונות רבות של צופים הסרט יוסר מבתי הקולנוע בארצות הברית, החל מסוף השבוע הקרוב.

לא ברור אם דיסני החליטו להוריד את הסרט מן ההקרנות בגלל שהצופים, ברצו לראות את "קוקו" נאלצו לשבת במשך 22 דקות של "לשבור את הקרח" או האם דיסני מראש החליטה על הפצה מוגבלת של הסרטון. עובדי בתי קולנוע בארצות הברית, ספרו למגאזין Entertainment Weekley כי לבתי הקולנוע הגיע תזכיר של דיסני שמורה להם להוריד את הסרטון החל מההקרנות של ה-8 בדצמבר, ושדיסני מבקשים מבתי הקולנוע שבזמן שהתפנה, יוסיפו עוד הקרנה של "קוקו" ללוח ההקרנות.

OLAF'S FROZEN ADVENTURE

בבתי הקולנוע בישראל הסרטון מוקרן רק לפני הגרסה המדובבת לעברית. ממשרד יחסי הציבור של פורום פילם, המפיצים של "קוקו" בישראל, נמסר כי גם אצלנו הסרטון בכיכובו של אולף יירד מן המסכים ולא יוקרן, אם כי הטענה היא שהתברר כי האורך של הסרטון (22 דקות) יחד עם האורך של "קוקו" (כשעה וחמישים) הם מעמסה גדולה מדי על הצופה, במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים.

נזכיר רק כי בימים אלו עובדים על "לשבור את הקרח 2" שאמור לצאת לאקרנים בנובמבר 2019.

השאר תגובה