“עולם היורה: נפילת הממלכה” טיזר טריילר מלא ראשון

הוא כאן, הם כאן! הטיזר טריילר הראשון ל”עולם היורה: נפילת הממלכה”, סרט ההמשך של הלהיט הענקי מ-2015 שהכניס למעלה מ-1.6 מיליארד דולרים. בפעם את מושכות הבימוי לקח הבמאי ממוצא ספרדי, ג’י, איי. באיונה (“7 דקות אחרי חצות”, “הבלתי אפשרי”). קולין טרוורו, שביים את הסרט הקודם ויצא לעשות את “מלחמת הכוכבים פרק 9” (פרוייקט שממנו יצא לא מכבר) עדיין מעורב מאוד בהפקה כתסריטאי ומפיק שותף. הסרט, שייצא ביוני 2018, יצטרף לחגיגות 25 שנה ליציאת הסרט הראשון בסדרה, “פארק היורה” שבוים בשנת 1993 על ידי סטיבן שפילברג (שמשמש כאחד המפיקים של הסרט החדש).

בסרט החדש, שמתרחש ארבע שנים אחרי הסרט הקודם, אוון גריידי (כריס פראט), וקלייר דירינג (ברייס דאלאס האוורד), חוזרים לאי “איסלה נובלר”, בניסיון להציל כמה זנים של דינוזאורים לאור העובדה שהאי נמצא תחת איום קיומי והר געש אקטיבי שמתפרץ במרכזו. לצד פראט ודאלאס האוורד, נוכל לראות שחקנים נחשבים כמו ג’רדלין צ’פלין, טובי ג’ונס, ג’יימס קרומוול, טד לווין, ואפילו ג’ף גולדבלום שחוזר לגלם את תפקיד דוקטור איאן מלקולם, שיוצא נגד הצלת הדינוזאורים.

חייבים לציין כי הטריילר נראה נהדר, בייחוד האופי של סרט אימה שהוא לובש, האיום כאן הוא משולש, מצד אחד גם בני האדם והדינוזאורים צריכים לשרוד על האי המתפוצץ, מצד שני, בני האדם צריכים גם לשרוד את הדינוזאורים הקרניבורים. ביננו, נראה מעולה!

יום לפני יציאת הטריילר, שחררה חברת יוניברסל סרטון מאחורי הקלעים, פיצ’רט, באורך של כשלוש דקות, שמכניס אותנו גם לאווירה וגם שם דגש גדול על העובדה שחלק לא מבוטל מהדינוזאורים שנראה בסרט הם אנימטרוניקס (בובות המופעלות בשלט) ושההפקה לא תמיד פנתה לפתרון הקל של אנימציה ממוחשבת.

“עולם היורה: נפילת הממלכה” ייצא לבתי הקולנוע בישראל ב-7 ביוני 2018 (כן, שבועיים לפני ארצות הברית).

השאר תגובה