“כוכב הקופים: מלחמה”, טריילר חדש, טיזר וחזרתו של צ’רלטון הסטון לפרנצ’ייז

אומנם הוא לא קופצני וצבעוני, הוא לא עוסק בגיבורי על ואפילו לא מבוסס על גיבורי קומיקס, אבל “כוכב הקופים: מלחמה”, הסרט השלישי בריבוט של הפרנצ’ייז הזה הוא כנראה אחד הבלוקבסטרים הרציניים והמדכאים שנראה הקיץ, ועדיין, הוא אחד הסרטים המצופים של הקיץ.

בתחילת חודש אפריל זכינו לטריילר מלא וראשון ועכשיו משחררת חברת פוקס טריילר חדש, האחרון באופן רשמי, עם לא מעט קטעי אקשן ופרצופים קודרים, של קופים וגם של בני אדם:

יום לפני שהטריילר שוחרר יצא טיזר באורך של כדקה, שנקרא “היו עדים לסוף” ובו אנו שומעים את קולו של השחקן הוותיק והמוערך צ’ארלטון הסטון, אחד השחקנים הגדולים של הוליווד הקלאסית, שהופיע בסרט הראשון בסדרה שיצא אי שם ב-1968. למרות שניתן לחשוב כי קולו של הסטון, שנפטר בשנת 2008, לקוח מסרטי “כוכב הקופים” הקודמים, האמת היא שמדובר בהקראת חלקים מנאום שנשא הסופר ויליאם פוקנר כאשר קיבל את פרס נובל לספרות ב-1949.

תקציר עברי רשמי:
בפרק השלישי בסדרה, הקיסר והקופים שלו נאלצים להיכנס לעימות קטלני עם צבא של בני אדם בראשותו של קולונל אכזרי. לאחר שהקופים סופגים אבדות קשות, הקיסר נאבק עם האינסטינקטים האפלים שלו ויוצא למסע נקמה למען בני מינו. כשהמסע לבסוף מביא את הקיסר והקולונל לעמוד פנים אל מול פנים, הם יוצאים לקרב שיקבע את גורל שני המינים שלהם ואת עתיד של הפלנטה.

“כוכב הקופים, מלחמה” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-13 ביולי 2017.

 

השאר תגובה