כל הטריילרים מהסופרבול – שומרי הגלקסיה, Stranger Things, שודדי הקריביים ועוד

הלילה שודר בארצות הברית משחק הסופרבול המסורתי, וכמו המשחק, זה כבר כמה שנים שלמסורת הזו מצטרפת מסורת חדשה יחסית, טריילרים חדשים של סרטים מצופים. גם השנה המסורת לא ביישה את עצמה וקיבלנו טריילרים חדשים לכמה מהסרטים המצופים ביותר של החודשים הקרובים, מה שכן, בניגוד לשנה שעברה, חלק גדול מהטריילרים היו קצרים יחסית (רובם בין חצי דקה לדקה), ואפשר להגדיר אותם יותר כ-TV SPOTS או במקרה הזה, סופרבול ספוטס. אספנו בשבילכם את כל הטריילרים הנוגעים לעולמם הגיקים.

אז מה יש לנו בשבילכם? טריילר חדש לעונה השנייה של “דברים משונים”, “שודדי הקריביים 5: נקמתו של סלזאר”, “שומרי הגלקסיה 2”, “סימן חיים” (סרט המדע בדיוני עם ריאן ריינולדס ו’גייק ג’ילנהול), “לוגאן” (או וולברין 3 אם תרצו), דרמת המתח הפסיכולוגית האימתית של גור ורבינסקי “התרופה לשלמות” ו-“רובוטריקים 5: האביר האחרון”. סדרה הטריילרים הוא לפי תאריכי יציאה בישראל. בואו נתחיל (במסך הקטן ונעבור לגדול):

“דברים משונים” – עונה 2

מאז שעלתה העונה הראשונה של “דברים משונים” בנטפליקס, היא מיד שבתה את לב הצופים הגיקים והפכה לסוג של תופעה תרבותית עם רפרנסים, ממים ולא מעט דיונים על הסדרה. הפקת העונה השנייה לוותה במעטה חשאי של סודיות ועכשיו אנחנו מקבלים הצצה ראשונה שמעלה את רף ההייפ והציפייה.


“דברים משונים”, עונה 2, תעלה בנטפליקס באוקטובר, עדיין לא ידוע תאריך סופי אבל אם היינו צריכים להמר, היינו מהמרים על האלווין.

“התרופה לשלמות”

מותחן פסיכולוגי מבית היוצר של הבמאי גור ורבינסקי (‘הצלצול’). מנהל צעיר ושאפתן נשלח להשיב את מנכ”ל החברה שלו מ”מרכז בריאות” אידילי אבל מסתורי במקום מרוחק באלפים השוויצרים. הוא מתחיל לחשוד כי הטיפולים המופלאים של הספא אינם מה שהם נראים. כשהוא מתחיל לחשוף את הסודות המחרידים שלה, שפיותו עומדת למבחן, כשהוא מוצא את עצמו מאובחן עם אותה מחלה מסתורית שמחזיקה את כל האורחים במרכז כמהים לתרופה.

הסרט יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-23 בפברואר

“לוגאן – וולברין”

החלק השלישי, והאחרון בהרפתקאותיו הפרטניות של לוגאן מגיע לקולנוע ונראה כסרט שונה לחלוטין ממה שהיינו מורגלים לו עד כה ביקום האקס מן. על פי הטריילרים, יהיה משקל גדול יותר לדרמה מאשר לאקשן, והסיפור עצמו יהיה פחות מצועצע (אל תצפו ליצורים עם פנים סגולות ותסרוקות מהאייטיז). מה שכן, האקשן נראה נהדר והזדמנות טובה להגיד שלום ליו ג’קמן כוולברין בתפקיד אותו הוא נושא על הגב בגאון למעלה מ-15 שנה. כאשר כוחותיו מתחילים להיחלש, וולברין מוצא את עצמו לראשונה פגיע באמת. לאחר חיים שלמים של כאב וצער, הוא מוצא את עצמו אבוד בעולם בו אקס-מן הם רק אגדה וגן המוטציות הונדס גנטית מחוץ לאוכלוסייה. המנטור שלו, צ’ארלס אקסביור, לא יותר מצל מבולבל של עצמו הקודם, משכנע את וולברין לצאת למשימה אחת אחרונה, עם הסיכון הגדול ביותר – עליו להגן על ילדה אחת שהיא התקווה האחרונה לגן המוטנטי. זהו סיפור דרמטי, רגשי ועוצמתי אשר יציג לנו את האגדה כפי שמעולם לא ראינו.

“לוגאן – וולברין” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב- 2 במרץ.

“שומרי הגלקסיה חלק 2”

אולי הטריילר שהאוהדים הכי ציפו לו. דקה של צבעוניות, מוסיקה של שנות ה-80 ו… גרוט. מבחינתנו לא צריך הרבה יותר. אחרי ששומרי הגלקסיה חושפים את האמת אודות הוריו של פיטר קוויל, הם נאלצים להילחם ולהגן על המשפחה החדשה שלהם. אויבים ותיקים הופכים לבני ברית ודמויות חדשות ואהובות מהקומיקס הקלאסי יגיעו לעזרה בזמן שהיקום הסינמטי של מארוול ממשיך להתרחב.

“שומרי הגלקסיה חלק 2” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 4 במאי.

“סימן חיים”

מתח מדע בדיוני שנראה שילוב של כמה סרטים שכבר ראינו בעבר, אבל היי, יש שם את ריאן ריינולדס וג’ייק ג’ילנהול, אז מי אנחנו שנתלונן. סימן חיים מספר את סיפורו של צוות תחנת חלל בינלאומית הנמצאת על סף אחת התגליות החשובות ביותר בהיסטוריה האנושית: עדות ראשונה לחיים על מאדים. כשהצוות מתחיל את המחקר, השיטות שלהם מובילות לתוצאות לא רצויות וצורת החיים מתגלה כבעלת תבונה גבוהה ממה ממה שמישהו אי פעם ציפה.

“סימן חיים” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 11 במאי.

“שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר”

אחרי טריילר ראשון, מגיע אלינו הטריילר השני (זה הטריילר הארוך ביותר ששודר בסופרבול). ג’וני דפ חוזר לתפקידו האיקוני בתור קפטן ג’ק ספארו, אחת הדמויות האהובות ביותר בעולם הקולנוע. הפעם מצטרף אליו גם זוכה פרס האוסקר חוויאר ברדם. קפטן ספארו מוצא את עצמו בהרפתקה חדשה, לאחר שאיבד את מזלו, רוחות של ביש מזל נושבות לכיוונו כשרוחות רפאים של פיראטים בהנהגתו של יריבו העתיק והנורא קפטיין סאלאזר (ברדם) בורחות ממשולש השטן ונחושות להרוג כל פיראט בים… כולל אותו. תקוותו היחידו של קפטן ג’ק היא קלשונו של פוסידון, חפץ עתיק יומין המעניק לאוחז בו שליטה על כל הימים.

“שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב- 25 במאי.

“רובוטריקים: האביר האחרון”

אנחנו לא בדיוק מבינים מה הסיפור של הסרט ונראה שזה לא ממש מעניין את מייקל ביי בשלב הזה, כל עוד הוא יכול לספק לנו 50 שניות של אקשן מפוצץ שרץ לנו מול העיניים, והאקשן, אכן מפוצץ ונראה גדול יותר (אם זה אפשרי), מרהיב יותר (אם זה אפשרי) ומורכב יותר (אם זה אפשרי) מהסרטים הקודמים בסדרה.

“רובוטריקים: האביר האחרון” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-22 ביוני.

השאר תגובה