“רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים”, ספיישל וידאו – פיצ’רטים וקטעים מהסרט

“רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” הגיע סוף סוף לבתי הקולנוע בישראל ועל פי התגובות הראשונות מצליח לכבוש את הקופות ואת לב הצופים. אם אתם עומדים לראות את הסרט בסוף השבוע הקרוב או שכבר ראיתם ואתם רוצים עוד קצת מהחוויה, זה הפוסט בשבילכם. אספנו מספר קטעים ופיצ’רטים שלא הספקנו להעלות לפני שהסרט הגיע לאקרנים ואנחנו מרכזים את כולם כאן:

“מחלצים את ג’ין” – קטע שהוא יחסית מתחילת הסרט, בו אנו רואים את ג’ין כאסירה אשר מוצאת את עצמה מחולצת על ידי אנשים שהיא לא מכירה ומן הסתם לא בוטחת.

“מה הכינוי” – קטע מתוך הסרט בו המורדים מנסים להתגנב לבסיס של האימפרייה, הם עושים זאת עם חללית גנובה וכדי להיכנס הם צריכים להמציא כינוי, כמובן שהכינוי שהם מוצאים לעצמם הוא “רוג אחת”.

“הסיכויים לכישלון” – בקטע הזה חבורת המורדים והרובוט K-2SO מנסים לברוח בנוף מלא סלעים במזג אוויר גשום ביותר, בעוד המורדים מנסים להשתלט על הספינה, K-2SO מחשב את הסיכויים הנמוכים שלהם להצליח.

פיצ’רט 1 – בואו להכיר את K-2SO הרובוט שנבנה על ידי האימפריה, הועבר לצד המורדים ומספק את האתנחתא הקומית בסרט בעזרתו האדיבה של אלן טודיאק

פיצ’רט 2 – בואו להכיר את “גן עדן” – אחד הכוכבים החדשים של היקום של “מלחמת הכוכבים” וכזה שבו מתרחשות כמה סצינות מרכזיות וחשובות ביותר מהסרט.

פיצ’רט 3 – לחיות ב”מלחמת הכוכבים”, אשר מציג לנו את דמותו של קאסיאן אנדור (דייגו לונה) הלוחם אשר חובר לג’ין ארסו.

פיצ’רט 4 – בואו להכיר את המקום בו עושים את כל היצורים. הצצה לסטודיו אשר מכין את הסוגים השונים של החייזרים אשר בסרט (אלו שלא נעשים באנימציה מממוחשבת).

השאר תגובה