טריילר ראשון לרימייק הקולנועי של “ג’ם וההולוגרמות”

בראשית הייתה הסדרה המצוירת בשנות ה-80. בשנית הייתה סדרת הקומיקס של IDW בתחילת השנה. ועכשיו מגיע סרט הלייב-אקשן שמתכחש ליסודות הפנטסטיים של המקור.

את חיבתו של כותב שורות אלו ל”ג’ם וההולוגרמות” – הן הסדרה המצוירת והן עיבוד הקומיקס החדש – לא ניתן להסתיר. הידיעות על סרט לייב-אקשן עוררו לא מעט חשש, בגלל היעדרן של המיספיטס, היריבות המיתולוגיות של ההולוגרמות. הטריילר החדש לא מצליח לתקן את הרושם, ואף גרוע מכך – הסרט נראה כדרמה מוזיקלית ממוצעת על המחיר שמשלמים כוכבי פופ (שזה לא רע, בעיקרון, אבל מתעלם מכל כך הרבה נקודות אחרות ביצירה המקורית).

ג’ריקה בנטון (אוברי פיפלס) היא מוזיקאית צעירה וביישנית, שבין לילה הופכת לכוכבת רשת בגלל אחותה הקטנה קימבר (סטפני סקוט), שמפיצה סרטון שלה שרה ומנגנת. שתי האחיות וחברותיהן הטובות ביותר, אג’ה (היילי קיוקו) ושאנה (אורורה פריניו), מקימות להקה ומוחתמות ע”י בעלת חברת תקליטים עם מניעים מפוקפקים, אריקה ריימונד (ג’ולייט לואיס). כדי להתגבר על הפחדים שלה, ג’ריקה מאמצת שם במה וזהות חדשים כג’ם. את הסרט מביים ג’ון מ. צ’ו (“ג’י איי ג’ו: סוגרים חשבון”, סרטי ההופעות של ג’סטין ביבר).

לצד חברות הלהקה ולואיס, מככבים גם כוכבת האייטיז מולי רינגוולד בתפקיד אם האומנה של הבנות, וראיין גוזמן כריו, מושא האהבה של ג’ריקה\ג’ם. כמו כן, צפויות להופיע (בתפקידים לא ידועים) סמנתה ניוארק ובריטה פיליפס, מי שדיבבו את ג’ם בסדרה המצוירת בדיבור ובשירה, בהתאמה.

בנוסף לחסרונן של המיספיטס, נראה כי תיעדר מהסרט גם סינרג’י, האינטליגנציה המלאכותית שמסייעת לג’ריקה ליצור את דמותה האחרת, ג’ם.

“ג’ם וההולוגרמות” יזמרו על גבי האקרנים בארה”ב ב-23 באוקטובר, עדיין אין תאריך לסיבוב הופעות בישראל.

השאר תגובה