רוב ליפלד נכנס לגן עדן ולסיפורי תנ”ך נוספים

רוב ליפלד, האיש שהמציא, בין היתר, את “דדפול” ו”אקס פורס” והיה ממקימי חברת Image אי שם בתחילת שנות התשעים, עובד בימים אלו על כמה פרוייקטים המקושרים לסיפורי התנ”ך.

באתר האישי  שלו פרסם ליפלד שתי תמונות מתוך הפרויקט הראשון, Eve and the Garden of Eden שייצא במהלך השנה. ליפלד עובד עם האומנים פטריק בליין ומייק קפרוטי על סיפור שיעקב אחר עלילותיהם של אדם וחווה בגן עדן, לפני שהם מגורשים משם על ידי אלוהים. לנו, התמונות נראות כמו גרסה תנ”כית ל-“סוניה האדומה”.

באתר כתב ליפלד: “יש לי כמה פרויקטים בנושא סיפורי התנ”ך שייצאו במהלך 2015. Eve and The Garden of Eden עוקב אחר עלילות אדם וחווה בגן עדן לפני שהם מגורשים. על פי ההערכות של מי שמחשיב את עצמו כמומחה, אדם וחווה בילו לפחות 100 שנה בגן עדן ואנחנו לא מאמינים שהם רק ישבו שם כל הזמן הזה והסתכלו באהבה זה על זו, נכון?! ה’מאשים’ נפל מן השמים אל תוך הגן ומהרגע הראשון תכנן את ההרס והארס שהוא יכניס לפיסת אלוהים הקטנה הזו. את האומנות יציירו כמה אומנים שיעברו על הרישומים וה- layouts שלי. התמונות המצורפות מצוירות על ידי פטריק בליין ומייק קפרוטי הנהדרים והפרויקט הזה ייצא בסתיו. אחריו יש עוד שלושה: The Covenant, Bloodstrike ו-Brigade”

יהיה מעניין, וללא ספק הפרויקט הזה יגרור אחריו לא מעט תגובות.

השאר תגובה