הוקדמה (בהרבה) יציאת “משימה בלתי אפשרית 5”

עד לפני כמה חודשים, נראה היה כי סוף שנת 2015 תהיה מקור למאבק איתנים על כיסו של צופה הקולנוע, לצד הלהיט הבטוח (כך מסתמן) “מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” (שייצא בארץ ב- 17.12) היינו אמורים לראות גם את “קונג פו פנדה 3”, גרסה קולנועית ל -Warcraft ואת החלק החמישי בסדרת “משימה בלתי אפשרית”. שני הסרטים הראשונים נדחו קדימה ל- 2016 ו- 2017 ואילו השבוע הודיעו מפיקי “משימה בלתי אפשרית 5”, בצעד מפתיע ולא מובן מאליו, כי הם מקדימים את יציאת הסרט לקיץ, וליתר דיוק ל – 31 ביולי.

ההודעה ממצבת את טום קרוז במקום די טוב עם פוטנציאל חזק להפוך ללהיט. הסרט ייצא שבועיים אחרי “אנטמן” ולא תהיה לו תחרות של ממש (אלא אם הגרסה המחודשת למותחן שנות התשעים “נקודת פריצה” תפתיעה).

אולם, ההפקה נאלצת עכשיו להתמודד עם זמן קצר יחסית בו ייאלצו לעשות במהרה, קמפיין פרסומי, יחסי ציבור וכמובן, להשלים את הפקת הסרט שכולל לא מעט אפקטים ועריכה מסובכת.

את הסרט החמישי בעלילותיו של הסוכן איתן מביים כריסטופר מקוארי שעובד עם טום קרוז כבר כמה שנים וביים אותו ב”ג’ק ריצ’ר”. את הסרט כתבו דרו פירס (“איירון-מן 3”) וויל סטייפלס. לצידון של טום קרוז מככבים, סיימון פג, וינג ראהמס וג’רמי ריינר.

כאמור, הסרט ייצא לבתי הקולנוע בארצות הברית ב – 31.07.

השאר תגובה