אמה ווטסון היא בל בגרסה החדשה של “היפה והחיה”

חברת דיסני עולה על גל של הפקת גרסאות מחודשות, עם שחקנים בשר ודם, לסרטי האגדות שעד כה זכו לגרסאות אנימציה. אחרי “אליסה בארץ הפלאות” ו”מליפיסנט” וקצת לפני “סינדרלה” הודיעו אולפני דיסני כי הם עובדים על גרסה מחודשת לאגדת “היפה והחיה”. השבוע נודע כי אמה ווטסון (הרמיוני גריינג’ר בסרטי “הארי פוטר”) תגלם את בל.

את הגרסה החדשה מביים ביל קונדון (“דמדומים: שחר מפציע”) על פי תסריט של סטיבן צ’בוסקי (“כמה טוב להיות פרח קיר”).

דיסני מצוותים את הבימאים הטובים והשחקנים הטובים ביותר שהם יכולים לפרויקטים הללו, לדוגמא: את “סינדרלה” שייצא במרץ, מביים קנת בראנה (שביים את “ת’ור” ולא מעט גרסאות קולנועיות למחזות של שייקספיר), את התסריט כתב כריס וייץ (שכתב את “רווק פלוס ילד” ואת “מצפן הזהב”) ובשחקנים ניתן למצוא את הלנה בונהם קרטר, קייט בלאנשט ודרק ג’ייקובי.

פרוייקט נוסף של דיסני, “ספר הג’ונגל” נמצא בידיו של הבמאי ג’ון פברו (“איירון-מן”) שמשלב שחקנים ודמויות באנימציה ממוחשבת. פברו גייס לצידו את ביל מוריי, סקארלט ג’והנסון, כריסטופר ווקן בן קינגסלי ועוד (שיתרמו בעיקר את קולם לסרט).

2 thoughts on “אמה ווטסון היא בל בגרסה החדשה של “היפה והחיה””

  1. תשובה פשוטה, אליס בארץ הפלאות הכניס למעלה ממילארד דולרים, מליפיסנט שיצא בשנה שעברה הכניס למעלה מ-750 מיליון דולרים (הכוונה להכנסות שני הסרטים ברחבי העולם). עכשיו נראה איך יילך להם עם “סינדרלה” שיוצא אוטוטו

השאר תגובה