טריילר טרי ומדמם ל”פנינסולה”

מי שעוקב אחרי האתר שלנו יודע כמה נהניתי מסרט הזומבים הקוריאני משנת 2016 “רכבת לבוסאן. כפי שכתבתי אז, הסרט היה משב רוח מרענן בז’אנר שהפך להיות צפוי וטרחני למדי.
הבמאי יון סאנג-הו צוטט לא מעט פעמים לאורך השנים לגבי המשך אפשרי ל”רכבת לבוסאן” ועתה המשך זה, שנקרא “פנינסולה” (חצי אי באנגלית) מעניק לנו הצצה ראשונה עם טריילר ארוך ראשון:

כפי שנאמר בעבר ע”י סאנג-הו, שגם כתב את התסריט, “פנינסולה” לא יהיה המשך ישיר “לבוסאן”, אלא יתרחש באותו “עולם”, כאשר אפוקליפסת הזומבים החריבה את חצי האי הקוריאני (מכאן השם).

Train to Busan 2: Peninsula (2020) - MyDramaList
הטריילר הדנדש מגלה לנו קצת יותר על העלילה מאשר הטיזר שיצא באפריל- נראה כי הסרט יתחיל כמו סרט שוד, כאשר קבוצה של אנשים חמושים נשלחים לחלץ איזשהו אוצר של כסף מטריטוריה שורצת זומבים, וממשיך כמו הכלאה בין “הבריחה מניו-יורק” של קרפנטר בשילוב מרדפי מכוניות מטורללים יותר מ”מהיר ועצבני”. מה רע, אני שואל?

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏אדם אחד או יותר‏ ו‏טקסט‏‏‏

הטריילר עמוס בכל כך הרבה אקשן שנראה כי סאנג-הו ויתר לגמרי על הטונים של הביקורת המעמדית\חברתית שליוותה חלקים מהסרט הקודם לטובת נטו מהומת זומבים.

בתפקיד הראשי מופיע גאנג דון-ואנג, אשר מגלם חייל לשעבר בשם ג’ונג סאק, כאשר לצידו השחקנית\זמרת פופ לי ג’ונג היאן בתפקיד מין ג’ונג, מנהיגת קבוצת שורדים. עוד בקאסט קוון הא-היו כחייל בצוות של ג’ינג בשם קים נו-הין.

למרות שמדובר באנסמבל שחקנים אחר מ”רכבת לבוסאן”, מאחורי המצלמה סאנג-הו החזיר את רוב הצוות של הסרט הקודם – השותף לכתיבה פארק ג’ו-סוק, הצלם לי יאנג-דוק,אחראי האפקטים יונג וואנג-סו ומעצב התפאורה לי מוק-וון.

על כל פנים, לאור ההצלחה הקופתית העולמית של הסרט הראשון, זכויות הפצה נקנו כבר בלא מעט מדינות מסביב לעולם (לא בארצנו הקטנטונת למיטב ידיעתי) אך עדיין אין תאריך הפצה רשמי, עקב הבלגן שיצר נגיף מקרוסקופי בשם COVID19 בלוחות ההפצה של האולפנים והמפיצים.

השאר תגובה