קומיקון 2016: טריילרים ל”קונג: אי הגולגולת”, המלך ארתור”, “חיות הפלא והיכן למצוא אותן”

בואו נעשה רגע פאוזה מרצף הטריילרים וחדשות הקולנוע והטלוויזיה הנוגעים בגיבורי על, ודמויות קומיקס אלו ואחרות וניתן פוקוס על כמה סרטים אחרים שהוציאו טריילרים חדשים (ולא פחות מלהיבים) במהלך קומיקון סאן דייגו 2016. הכוונה היא לטריילר מלא ראשון לסרט החדש בכיכובה של הגורילה הגדולה בתרבות הפופ, קינג קונג (שפה הוא הגדול ביותר שהיה אי פעם בתולדות הקולנוע). הכוונה היא כמובן לסרט “קונג, אי הגולגולת” (שם לא רשמי ל-‘Kong: Skull Island). טריילר ראשון לפרושו של גיא ריצ’י לאגדת המלך ארתור וחרב הקסמים אקסקליבר, וטריילר חדש לספין אוף של סדרת הארי פוטר, “חיות הפלא והיכן למצוא אותם”.

קונג: אי הגולגולת” (שם לא רשמי)

הסרט מחזיר למסך, את הגורילה הענקית, קינג קונג, והפעם מבטיחים מפיקי הסרט, היא תהיה הגדולה בהיסטוריה של הקולנוע ותתנשא לגובה של יותר מ-30 מטרים. את הסרט מביים ג’ורדן ווט רוברטס שעושה קפיצה מלהיט האינדי שלו The Kings of Summer. טום הידלסטון מוביל אל האי המסתורי את קבוצת השחקנים שכוללת את ברי לרסון (שלאחרונה הודיעו כי תגלם את קפטן מרוול), סמואל ל. ג’קסון, ג’ון גודמן ועוד. “קונג” שייצא לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-10 במרץ 2017, פותח טרילוגיה של סרטים, שהמשכה יהיה ב”גודזילה 2″ שייצא ב-2018 ובשנת 2020 ייפגשו שתי המפלצות למלחמת ענקים ב”גודזילה נגד קינג קונג”.

“המלך ארתור: אגדת החרב” (שם לא רשמי)

גיא ריצ’י שביים את סרטי “שרלוק הולמס” בכיכובו של רוברט דאוני ג’וניור, מביא דמות קלאסית נוספת לקולנוע, דמותו של המלך ארתור אותו מגלם צ’ארלי האנם (“פסיפיק רים”). ג’וד לאו מגלם את הנבל של הסרט וורטיגם, בסרט משחקים גם אנבל וואליס, אריק באנה (“הענק”), דג’ימון הונסו (“האגדה של טרזן”) ואיידן גילן. הסרט עוקב אחר מסעו של ארתור, מנער רחוב ועד הגעתו לכס המלוכה כשבידו חרב הקסמים, אקסקליבר. הסרט יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-24 במרץ 2017.

“חיות הפלא והיכן למצוא אותן”

במהלך קומיקון הוקרן טריילר שלישי ל-“חיות הפלא והיכן למצוא אותן”, אחרי שהטריילר הראשון, והטריילר השני, זכו לבאז חיובי ברשת. הכוונה היא, כמובן, לספר הלימוד בבית הספר לקוסמים של הוגוורטס בסדרת ספרי הארי פוטר. הספר מסביר על חיות הפלא בעולם הקוסמים וכולל גם מדריך זואולוגי. את הסרט מביים דייויד ייטס, אשר מכיר את העולם של הארי פוטר היטב מכיוון שהוא ביים את חלקים 5 עד 7 (על שני חלקיו), ג’י קי רולינג, הסופרת שהפיחה חיים בהארי פוטר, כתבה את התסריט. הסרט מתרחש בני יורק של 1926 כאשר המאגיזואוליסט ניוט סקאמנדר (אדי רדמיין) מסיים את המסע שלו ברחבי העולם לאיתור מפלצות וחיות פלא אחרות. אולם, ניוט לא יוכל לנוח אחרי מסעותיו הרבים, בעיקר בגלל נו-מאג’ (המונח האמריקאי למאגל) בשם ג’ייקוב, תיבה קסומה שנעלמת, וכמה יצורים מופלאים שברחו להם. הסרט ייצא לאקרנים ב-18 בנובמבר.

השאר תגובה