טריילר חדש ל- “חיות הפלא והיכן למצוא אותן”

לפני שלושה חודשים שחררה חברת האחים וורנר את הטריילר הראשון של “חיות הפלא והיכן למצוא אותן” שהוא מעין סדרת ספין אוף של “הארי פוטר”. זהו החלק הראשון מתוך שלושה שמתוכננים (השני אמור לצאת ב-2018 והשלישי ב-2020). כעת שחררה החברה טריילר חדש, ארוך יותר שכולל הרבה יותר קטעים מהסרט.

“חיות הפלא והיכן למצוא אותן” הוא ספר לימוד בבית הספר לקוסמים של הוגוורטס בסדרת ספרי הארי פוטר. הספר מסביר על חיות הפלא בעולם הקוסמים וכולל גם מדריך זואולוגי. בעקבות ההצלחה של סדרת ספרי הארי פוטר יצאו שלושה ספרונים המתבססים על הסדרה, אחד מהם הוא “חיות הפלא”.

את הסרט מביים דייויד ייטס, אשר מכיר היטב את העולם של הארי פוטר מכיוון שהוא ביים את חלקים 5 עד 7 (על שני חלקיו) בסדרת הסרטים. ג’י קי רולינג, הסופרת שהפיחה חיים בהארי פוטר, כתבה את התסריט. הסרט מתרחש בני יורק של 1926 כאשר המאגיזואוליסט ניוט סקאמנדר (אדי רדמייר) מסיים את המסע שלו ברחבי העולם לאיתור מפלצות וחיות פלא אחרות. אולם, ניוט לא יוכל לנוח אחרי מסעותיו הרבים, בעיקר בגלל נו-מאג’ (המונח האמריקאי למאגל) בשם ג’ייקוב, תיבה קסומה שנעלמת, וכמה יצורים מופלאים שברחו להם.

Fantastic Beasts001

בסרט משחקים גם קתרין ווטרסטון שמגלמת את טינה אהובתו של ניוט, זוכה פרס הטוני, דן פוגלר, שמגלם את ג’ייקוב ואליסון סודול מגלמת את אחותה של טינה, קוויני. שחקנים נוספים שמופיעים בסרט: עזרא מילר (אותו נראה בקרוב כ”הפלאש” הקולנועי), סמנתה מורטון, ג’ון וויט, רון פרלמן,וקוין פארל.

הסרט ייצא לאקרנים ב-18 בנובמבר 2016.

השאר תגובה