סדרת הספין אוף של אקס מן, “ליגיון”, זוכה לעונה ראשונה

בפברואר דיווחנו כי רשת FX יוצאת לצילומי פילוט בו יככב בנו של צ’ארלס אקסאבייר, ליגיון (בגילומו של דן סטיבנס). השבוע הודיע הרשת, יחד עם מרוול, כי הם מרוצים מהפילוט והזמינו עונה ראשונה, שתמנה 8 פרקים אשר ישודרו בתחילת 2017.

Legion תשודר בערוץ הכבלים FX מבית פוקס, שגם משדרת את “פארגו”, ותתבסס על דמותו של המוטאנט באותו השם, דייוויד הלר. בקומיקס הוא בנם של פרופ’ אקסאווייר והישראלית גבריאל הלר, צעיר סכיזופרני שכל אחת מזהויותיו הרבות היא בעלת יכולת על ייחודית. “מאז שהיה נער צעיר, דיוויד הלר התמודד עם מחלת נפש. הוא אובחן כסכיזופרן ושהה לא מעט במוסדות סגורים. אחרי מפגש מוזר עם חולה נוספת הוא מגיע למסקנה שיש מצב שהקולות שהוא שומע במוחו, והחזיונות שהוא חווה, אינם שגעון, אלא מציאות.

חברת ההפקה שחררה גם תמונה רשמית ראשונה של סטיבנס כדיוויד הלר:

LEGION - Pictured: Dan Stevens as David Haller. CR: Chris Large/FX

מעבר להיותו בנו של מייסד האקס-מן ליגיון מפורסם בעקבות תפקידו ב-Age of Apocalypse: כדי להרשים את אביו המנוכר, הלר ניסה לחזור בזמן ולהרוג את מגנטו כדי למנוע את הפיכתו לנבל בעתיד, אך בשוגג גרם למות אביו ובשל כך נוצרה המציאות החלופית בה אפוקליפס שלט בעולם, כשהמוטאנטים ובני האנוש מדוכאים תחת שלטון עריצותו.

את Legion מפיק נוח האולי, האיש שאחראי להבאתה של “פארגו” לטלוויזיה ולצידו נמצא את בריאן סינגר, לורן שולר דונר וסיימון קינברג שמלווים את הפרנצ’ייז הקולנועי מאז שנת 2000. זו תהיה סדרת הספין אוף הרשמית הראשונה ביקום האקס מן. הצילומים אמורים להתחיל ממש בקרוב בוונקובר.

הערה: הסדרה Mutant X ששודרה בתחילת שנות האלפיים אינה קשורה באופן רשמי ליקום האקס מן, למרות שהיוצר שלה הוא אבי ארד הישראלי לשעבר שהיה אחד המפיקים של סרטי מרוול בתחילת שנות האלפיים ובעצם היה ממיסדי Marvel Studios.

השאר תגובה