כוכב “אחוזת דאונטון” לתפקיד הראשי בסדרת האקס-מן, LEGION

כוכב הסדרה “אחוזת דאונטון”, דן סטיבנס, שגילם את מתיו קרולי בשלוש העונות הראשונות של הסדרה הנחשבת, לוהק לתפקיד הראשי לסדרת הטלוויזיה המתהווה, LEGION אשר מתרחשת ביקום האקס-מן. סטיבנס לוהק לא מכבר לגרסת הלייב אקשן של “היפה והחיה” שמפיקה חברת דיסני, בתפקיד החיה.

אתר חדשות הבידור, Deadline אשר מדווח על החדשה, מגלה כי לסדרה לוהקו עוד שתי שחקניות, אוברי פלאזה (“מחלקת גנים ונוף”) אשר תגלם את לני חברתו של ליגיון שעברה חיים לא קלים אך מצליחה לשמור על אופטימיות והשחקנית ג’ין סמארט (24, פארגו) שתגלם את הפסיכיאטרית.

לאחרונה דיווחנו על ליהוקה של רייצ’ל קלר (פארגו) לתפריד סיד, צעירה בעלת כוחות על.

Legion תשודר ברשת FX מבית פוקס, שגם משדרת את “פארגו”, ותתבסס על דמותו של המוטאנט באותו השם, דייוויד הלר. בקומיקס הוא בנם של פרופ’ אקסאווייר והישראלית גבריאל הלר, צעיר סכיזופרני שכל אחת מזהויותיו הרבות היא בעלת יכולת על ייחודית.

מעבר להיותו בנו של מייסד האקס-מן ליגיון מפורסם בעקבות תפקידו ב-Age of Apocalypse: כדי להרשים את אביו המנוכר, הלר ניסה לחזור בזמן ולהרוג את מגנטו כדי למנוע את הפיכתו לנבל בעתיד, אך בשוגג גרם למות אביו ובשל כך נוצרה המציאות החלופית בה אפוקליפס שלט בעולם, כשהמוטאנטים ובני האנוש מדוכאים תחת שלטון עריצותו.

את Legion מפיק נוח האולי, האיש שאחראי להבאתה של “פארגו” לטלוויזיה.

השאר תגובה