"הנוקמים: עידן אולטרון" – 187 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון

אתר חדשות הבידור Variety מדווח כי "הנוקמים: עידן אולטרון" הכניס 187.7 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון להקרנתו בארצות הברית. הסרט, שיצא שם ב-1.5, ניצב במקום השני ברשימת הפתיחות הטובות של כל הזמנים, כשלפניו ניצב הסרט הראשון, "הנוקמים" משנת 2012 שהכניס 207.4 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון שלו.

כידוע, הסרט יצא לאקרנים במקומות שונים בעולם כבר לפני כשבוע, ונכון לכתיבת שורות אלו, ההכנסות הכוללות מכל העולם (כולל ארצות הברית) עומדות על 627 מיליון דולרים ב-12 ימים בלבד. קו מיליארד הדולר ייחצה בוודאי בעתיד הקרוב ובוודאות אחרי ה-12 במאי, כאשר הסרט יעלה לאקרנים בסין.

Avengers Age of Ultron037

נכון לעכשיו, לא נראה כי יש סרט שאמור להתחרות באופן רציני ב"הנוקמים: עידן אולטרון" להוציא "מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר" שייצא בסוף השנה והתחזיות גורסות כי הוא יחצה את רף 200 מיליון הדולרים בסוף השבוע הראשון שלו.

לא ברור מדוע "הנוקמים עידן אולטרון" לא הכניס כמו הסרט הראשון, או מדוע לא עבר אותו, אבל מומחים טוענים שיכול להיות שהקהל נהיה חשדן לאור הביקורות החצויות שחלקן היו חיוביות אך היו גם לא מעט שליליות. סוף השבוע האחרון כלל גם כמה ארועי ספורט (משחקי NBA וקרב האגרוף בין פלויד מייוות'ר ומני פקיאו) חשובים ומתוקשרים.

עדיין, המספרים מרשימים ביותר וכעת שלושת הסרטים שפתחו הכי טוב בסוף השבוע הראשון הם סרטי "מארוול". "הנוקמים" שכאמור, הכניס 207.4 מיליון, "הנוקמים עידן אולטרון" עם 187.7 מיליון ו"איירון מן 3" שהכניס 174.1 מיליון דולרים כשיצא ב-2013.

"הנוקמים" הכניס בסופו של דבר למעלה ממילארד וחצי דולרים ברחבי העולם, כאשר 623 מיליון דולרים מהם בתחומי ארצות הברית ו-895 בשאר מדינות העולם.

One thought on “"הנוקמים: עידן אולטרון" – 187 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון”

השאר תגובה