“הנוקמים עידן אולטרון” – מסע לינקים ישראלים

היום, חמישי, 23.4, עולה לאקרנים בבתי הקולנוע הסרט המצופה “הנוקמים עידן אולטרון”. אין זו חוכמה להגיד שהרשת גואשת. אספנו מספר לינקים ממספר
אתרים ישראלים שיעזרו לכם להכין את עצמכם לקראת ההקרנה או לחלופין, להעשיר אתכם אחריה. בין רגעים הכי גדולים ביקום הסינמטי של מרוול, לבין חוברות הקומיקס שיוצאות למכירה ועד ביקורות ישראליות ראשונות על הסרט, הנה, מסע וירטואלי ישראלי לעולמם של הנוקמים (מהימים האחרונים):

לקראת הנוקמים: עידן אולטרון – דירוג 10 הסרטים הטובים של מארוול
נתי אקב, מבקר הקולנוע של אתר גיקסטר יצא בסדרת כתבות לקראת עליית הסרט. בכתבה הראשונה הוא מדרג, על פי דעתו, את עשרת סרטי מארוול מהרע לטוב ביותר, שנכנסים תחת ההגדרה “היקום הסינמטי של מארוול” (שזה אומר רק הסרטים בבעלות החברה, ולא כאלו שמופקים בחברות אחרות, כמו למשל סרטי האקס מן שמופקים בחברת פוקס המאה העשרים).

לקראת הנוקמים: עידן אולטרון – עשרת הרגעים הגדולים!
נתי אקב ממשיך בסדרת הכתבות והפעם לוקח אותנו למסע בין עשרת הרגעים הגדולים ביותר ביקום הסינמטי של מרוול, שזה אומר, רק הסרטים שנעשה על ידי חברת מרוול (בלי סרטי אולפני פוקס למשל):

לקראת הנוקמים – 5 דברים שצריכים להיות בעידן אולטרון

בכתבה האחרונה לקראת יציאת הסרט, נתי אקב משתף במחשבותיו, תהיותיו ואולי רצונותיו, לגבי   חמישה דברים  שלדעתו, צריכים להיות חלק מהסרט החדש:

הנוקמים מתאספים שוב (ושוב)
בלוג הקומיקס “עלילון” נותן לנו הצצה, והמלצה (חמה) על שתי סדרות אנימציה בכיכובם של הנוקמים שכדאי (ומומלץ) מאוד לשים אליהן לב.

סקירות “מולטיוורס”

שני פרומקין בסקירה נרחבת על ההיסטוריה הקומיקסאית של האחים התאומים פייטרו ווונדה מקסימוף (בלי ספויילרים לסרט)

טל מיכלס בסקירה נרחבת על ההיסטוריה הקומיקסאית של האיום הגדול ביותר על האוונג’רס (לפחות בסרט הנוכחי), אולטרון (גם כאן, בלי ספויילרים לסרט)

ביקורות ישראליות על “הנוקמים: עידן אולטרון”:

מקבץ ביקורות ראשון על הסרט בליווי האזהרה, חלקן כולל ספויילרים לסרט!

ביקורת ראשונה (שאנחנו נתקלנו בה) – מבקר הקולנוע אור סיגולי ב”עכבר העיר” שאהב

פבלו אוטין מבקר הקולנוע של אתר “סריטה” שאהב (אבל קצת פחות)

ביקורת מאת מירי נמנוב מאתר Geekster

יונתן דורון, מבקר הקולנוע של אתר Edb.co.il (שנהנה, אבל לא יצא מגדרו)

ביקורת מצולמת של Top Geek

השאר תגובה