טריילר חדש ל”מפלצת של מלון: הפוך על הפוך”

אחד המותגים המפתיעים של העשור (פלוס) האחרונים הוא “מפלצת של מלון” שהחל כהרפתקה אנימטיבית של אדם סנדלר והפך… ובכן… למפלצת. הסרט הראשון, בבימויו של גנדי טרטקובסקי יצא בשנת 2012 והפך כמעט בין לילה לסיפור הצלחה ביקורתי וקופתי. טרטקובסקי ביים גם את סרט ההמשך שיצא בשנת 2015 ואת החלק השלישי שיצא ב-2018. כעת, מתקרב אלינו בצעדי ענק, החלק הרביעי בסדרת הסרטים שיעלה בבתי הקולנוע בישראל בתחילת חודש אוגוסט. בין הסרטים ניתן היה לצפות במספר סרטים קצרים שהופקו וגם סדרת טלוויזיה שזכתה לשתי עונות (ו-52 פרקים).

סדרת הסרטים מספרת את עלילותיו של דרקולה (אדם סנדלר) שמנהל את מלון המפלצות טרנסילבניה, מלון חמישה כוכבים אליו באות מפלצות במטרה להגן עליהן מבני האדם. דרקולה נמצא במלון יחד עם ביתו בת ה-118 (סלינה גומז) שבסרט הראשון פוגשת לראשונה (וכמובן מתאהבת) בבן אנוש, ג’ונתן (אנדי סמברג). משם העלילה מתפתחת לכייונים מפתיעים משעשעים ולא פעם, אפילו מרגשים.

את הסרט הרביעי מביימים ג’ניפר קלוסקה, דרק דרימון שזהו סרטם הארוך הראשון. טרטקובסקי, שכאמור ביים את שלוש הסרטים הראשונים, הסתפק הפעם בכתיבת התסריט. לסרט הרביעי חוזרים כמה מהכוכבים המרכזיים, כמו אנדי סמברג, סטיב בושמי, סלינה גומז ועוד. מי שלא חוזר הוא אדם סנדלר, שהחליט להישאר הפעם בחוץ, את מקומו כקולו של דרקולה ממלא המדבב (הלא מוכר) בריאן הול.

התקציר העברי הרשמי:
דראק והחבורה חוזרים – לגמרי הפוכים! המשפחה המורחבת של בעלי מלון טראנסילבניה מתכנסת לסרט חדש, והצרות כרגיל לא מאחרות להגיע… כאשר המצאתו המסתורית של ואן הלסינג יוצאת משליטה, משהו מוזר קורה: כל המפלצות הופכות לבני אנוש, ורק ג’וני החתן-אדם, הופך למפלצת. כעת על ג’וני ודראק לאחד כוחות ולצאת למירוץ אחר תרופה, לפני שיהיה מאוחר מדי ולפני שישגעו זה את זה לגמרי.

“מפלצת של מלון: הפוך על הפוך” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-5 באוגוסט ויוקרן באנגלית עם כתוביות ובדיבוב לעברית.

השאר תגובה