טריילר חדש ומלא אדרנלין ל”האגדה של טרזן”

סיפורו של טרזן סופר עשרות אם לא מאות פעמים בקולנוע, אם זה בגרסות לייב אקשן או סרטי אנימציה, בשנים האחרונות נראה כי העולם קצת התעייף מהסיפור ההו כל כך מוכר של לורד גרייסטוק שעבר ריבוט אחר ריבוט, רימייק אחר רימייק בכמות שלא מביישת את ספיידרמן.

השנה, בחודש יולי, בין סרט פרנצ’ייז אחד לשני, נזכה לגרסה נוספת, “האגדה של טרזן” (שם עברי לא רשמי), שנראית מרהיבה ומלאת אדרנלין. לפני שלושה חודשים שוחרר הטריילר הראשון וכעת שוחרר טריילר חדש שמצליח לעשות את הבלתי יאומן, ליצור עניין אמיתי בסרט. הטריילר נראה נהדר ומראה לנו טרזן שונה לחלוטין ממה שהכרנו, כבר לא הבחור השרירי התמים שמתעלף כל פעם שג’יין נוגעת בו, אלא גבר גבר שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להתעסק אתו או לפגוש בסמטה חשוכה.

את הסרט מביים דיוויד ייטס, שביים את כל ארבעת הסרטים האחרונים בסדרת סרטי “הארי פוטר”, והוא ליהק לתפקיד הראשי את אלכסנדר סקארסגארד (“דם אמיתי”) שמאוד מתאים להגדרה של גבר גבר, לתפקיד הראשי, של לורד גרייסטוק, אשר גודל על ידי גורילות ועם הזמן יהפוך להיות טרזן. מרגו (בקרוב כולם יקראו לי הרלי קווין) רובי, מגלמת את ג’יין וכריסטופר וולץ (“ממזרים חסרי כבוד”) בא לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להיות האיש הרע. בסרט משחקים גם סמואל ל. גקסון, השחקן הוותיק ג’ון הארט ודג’ימון הונסו.

השאלה הגדולה היא, איך יהיה הסרט, לא מקבלת תשובה חד משמעית מבחינת התסריטאים שנבחרו, קרייג ברואר, אשר כתב (וביים) את הרימייק ללהיט שנות השמונים, “פוטלוס” ואדם קוזאד שכתב את “ג’ק ריאן, גיוס הצללים”.

“האגדה של טרזן” (שם לא רשמי) ייעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-7 ביולי.

 

One thought on “טריילר חדש ומלא אדרנלין ל”האגדה של טרזן””

  1. לקראת ההרצאה שלי על טרזן בקולנוע ראיתי בערך 30 גרסאות ואכן החדשה נראית מבטיחה

השאר תגובה