"באטמן נגד סופרמן" מנצחים את "דדפול" ו"הנוקמים" במכירות מוקדמות

ביום חמישי, 24.3, ייעלה בבתי הקולנוע בישראל אחד הסרטים שהכי מצפים לו בשנים האחרונות, "באטמן נגד סופרמן" שבעצם נותן בעיטת פתיחה אמיתית ליקום הקולנועי של חברת DC אחרי ש"איש הפלדה" פתח את הצוהר. ההפקה נתקלה בלא מעט ביקורת מצד האוהדים בשנים האחרונות, אולם, כאשר מגיעים לתכלס, דהיינו למכירות כרטיסים, נראה כי כוחם של השילוש הקדוש של DC (באטמן, סופרמן, וונדר וומן) עדיין חזק מאוד.

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי מכירות כרטיסים מוקדמות לסרט מעלות חיוך על פני המפיקים בחברת האחים וורנר וכי המכירות המוקדמות עוברות את המכירות המוקדמות שרשמו "דדפול", "הנוקמים" ו"מהיר ועצבני 7".

אחד המומחים, שלא קשור ישירות למחלקת הכספים של האחים וורנר מעריך כי הסרט הכניס כבר בין 20 ל-25 מיליון דולרים במכירות כרטיסים מוקדמות. המספר גבוה, אבל אינו שיא, והוא משתווה, פחות או יותר למכירות המוקדמות של "עלייתו של האביר האפל" (שבסופו של דבר הכניס 160.9 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון שלו).

במידה ו"באטמן נגד סופרמן" יכניס בסוף השבוע הראשון שלו סכום של למעלה מ-152 מיליון דולרים יהיה זה הסרט עם הפתיחה הטובה ביותר מחוץ לעונת הקיץ. כרגע ההערכות מדברות על סוף שבוע ראשון עם הכנסות של 140 מיליון דולר (ויש לזכור שאלו רק הערכות והכל יכול לקרות).

באופן לא מפתיע, רוכשי הכרטיסים במכירות המוקדמות הן ברובם גברים (78 אחוזים) בגילאי 14-49. רוב הקונים רכשו להקרנות המוקדמות ביום חמישי הקרוב והשאר ליום שישי, שבת וראשון.

השאר תגובה